EN|RU|UK
 Політика України
  13956  160

 Розенко закликав українців повідомляти на урядову гарячу лінію про порушення з виплатами мінімальної зарплати: "На зловживання повинна бути жорстка реакція". ВIДЕО

Громадяни, яким не виплачують мінімальну зарплату в розмірі 3200 грн можуть подавати скарги в урядовий контактний центр або в місцеві держадміністрації.

Про це після засідання Кабміну заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

...
"У кожному районі є представництво Держінспекції праці. Саме Держінспекція праці має всі законодавчі можливості, щоб перевіряти діяльність підприємств щодо виконання законодавства в сфері праці", - розповів він.

Розенко підкреслив, що за порушення законодавства у сфері праці передбачено штрафні санкції.

"Досить потужні, серйозні (штрафні санкції. - Ред.). Вони збільшені в 5-7 разів. Але штрафні санкції повинні бути крайньою формою переконання керівників підприємств виконувати чинне законодавство. Все-таки, ми налаштовані на те, щоб вирішувати ці питання в діалозі", - пояснив віце-прем'єр.

Також Розенко назвав номер телефону гарячої урядової лінії (1545), на яку можна повідомляти про всі зловживання, які можуть статися в процесі підвищення мінімальної зарплати.

"Сьогодні у керівників підприємств немає ніяких підстав для скорочення працівників, переведення їх на неповну ставку або скорочений робочий день. Якщо таке відбувається - це виключно зловживання, конкретного керівника, на яке повинна бути жорстка реакція місцевих органів влади", - заявив він, зазначивши, що саме тому будуть створені місцеві міжвідомчі групи.

Розенко підкреслив, що такі робочі групи не є "каральними органами".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422861
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXg2VW14MFF6a3dXbUpSZGs1RGR6Qk1kbEpxVGtNNU1FeEJaekJNWmxGelRrZEJNRXd2VVhVNVEzY3dXVXhSYzBoNlVXMTBRM2N3VEVoUmRrNUhWekJNTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору