EN|RU|UK
 Політика України
  19813  62

 "Донецька залізниця" попередила Бальчуна: палива залишилося на два дні роботи. ДОКУМЕНТ

"Донецька залізниця" може зупинити приміське сполучення через брак палива.

Станом на 10.01.2017 наявність дизельного палива з регіональної філії "Донецька залізниця" становить 276 тонн, що забезпечує 2,5 дня роботи.

Про це повідомив начальник регіонального філіалу "Донецька залізниця" ПАТ "Укрзалізниці" Олександр Зародов у листі директору "Укрзалізниці" Войцеху Бальчуну, передає "Главком".

"Станом на 10.01.2017 наявність дизельного палива з регіонального філіалу «Донецька залізниця» становить 276 тонн, що забезпечує 2,5 дня роботи. З огляду на час на доставку палива з місця відвантаження до ТНТС (два дні), зазначені залишки ставлять під загрозу зупинку приміського руху, виконання поїзної, маневреної і господарської діяльності та унеможливлює забезпечення паливом служби П, Е, БМЕС для виконання невідкладних робіт з утримання зазначених господарств", - йдеться в листі главі "Укрзалізниці".

бальчун

При цьому Зародов відзначив складність перекидання палива між базами і сподівається, що керівництво втрутиться у вирішення даної проблеми.Источник: https://ua.censor.net.ua/n422925
VEhrdlVXdGtRM2N3VEhaU2FrNUhTREJaVUZGMlUwUlJhM1JES3pCTWJsSm9kRU14TUZsVmRrdzVRek13VEVSUmRUbEhWekJNWmxGMlpFTTBNRmxpVW1vemVsRnZPVU0yTUZsRVVYUTVRM2N3VEhaU2JIUkRNekJNTTFGMVRrZEhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору