EN|RU|UK
 Політика України
  25680  121

 На ХТЗ розробляють національну програму "Український трактор"

Українське тракторобудування має розвиватися планомірно і в інтересах держави, тому необхідна національна програма "Український трактор".

Про це в коментарі Укрінформу заявив власник DCH та інвестор Харківського тракторного заводу Олександр Ярославський.

"Напередодні Різдва, 6 січня, ми запустили ХТЗ і серйозно вивчаємо всі пов'язані з цим питання: ситуацію на ринках збуту всередині країни і за кордоном, господарські зв'язки із суміжниками. І я глибоко переконаний, що відроджувати і розвивати виробництво ми повинні не тільки в інтересах окремого підприємства, але, перш за все, в інтересах всієї України", - заявив Ярославський.

хтз

Бізнесмен вважає, що один з основних шляхів досягнення конкурентоспроможності українського АПК - максимальне використання внутрішніх ресурсів України. "Якщо ми можемо робити сучасні надійні й доступні для сільгоспвиробників трактори всередині країни, то навіщо віддавати валюту за кордон? Зараз час раціональних державницьких рішень, які б одночасно йшли на користь і аграріям, і машинобудівниками. Для цього є відпрацьовані у світовій практиці організаційні механізми, є правові рішення, і їх обов'язково потрібно використовувати", - сказав він.

Для того, щоб використовувати найкращі практики ведення аграрного бізнесу, необхідне загальне розуміння вектора руху, вважає Ярославський. "Оскільки сільгоспмашинобудування і тракторобудування в нас об'єктивно національний економічний пріоритет, то потрібна національна програма "Український трактор". Ми почали над нею працювати ще до запуску ХТЗ. І вже найближчим часом я планую представити її Президенту України й звернутися до нього по підтримку", - повідомив бізнесмен.

хтз

Як відомо, власником ХТЗ група DCH стала в квітні 2016 р. 6 січня 2017 р. DCH повідомила про запуск заводу. На відновлення виробництва DCH виділила кредитну лінію в розмірі 400 млн грн.Источник: https://ua.censor.net.ua/n422934
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору