EN|RU|UK
 Політика України
  14416  51

 Верховна Рада фактично оголосила податкову міліцію поза законом із 1 січня 2017 року через технічну помилку, - Данилюк

Найближчими днями міністерство фінансів України внесе на розгляд Кабінету міністрів України законопроект про створення Фінансової поліції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міністр фінансів України Олександр Данилюк.

Також читайте: "Податкова міліція з 1 січня 2017 року перебуває поза законом", - нардеп Острікова

"Щодо ліквідації податкової міліції. Ліквідація податкової міліції та створення Фінансової поліції - один із ключових пріоритетів Мінфіну. На це дуже чекає бізнес. Податкова міліція однозначно має бути ліквідована. Ми планували зробити це разом із створенням нової не силової, а дійсно ефективної аналітичної Фінансової поліції. У кінці 2016 року через технічну помилку Верховна Рада фактично оголосила податкову міліцію поза законом вже з 1 січня 2017 року. Це привернуло увагу до однієї з найважливіших реформ для бізнесу", - написав він.

"Чи варто виправляти помилку, знову легалізуючи репресивну податкову міліцію? Очевидно, що ні. Треба рухатись тільки вперед. Тому найближчими днями Мінфін внесе на розгляд Уряду законопроект про створення Фінансової поліції, на який чекає бізнес, і про який також йдеться у меморандумі з МВФ. Погодження зацікавленими сторонами відповідного законопроекту очевидно затягнулось. Моя команда та я вже багато років напрацьовували цю реформу. Ми завершили розробку законопроекту та погодили його ще у вересні 2016. Та нещодавно отримали коментарі від останнього органу - Мін'юсту", - повідомив Данилюк.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна повинна буде провести в 2017 році три реформи, передбачені Угодою про асоціацію з ЄС, - Зеркаль

Також міністр фінансів повідомив, що "зараз ми відпрацьовуємо коментарі Мін'юсту та приймемо ті, які відповідають нашим принципам створення нової служби, а саме:
1. Зміна силового підходу на аналітичний
2. Скорочення штату з 15000 чоловік до 2500
3. Невтручання в роботу чесного бізнесу
4. Оновлення персоналу через прозорий конкурс та незалежну відбіркову комісію. Представники силового блоку не можуть становити більше 25% від загального штату
5. Зарплати, які зменшать ризик корупції та дадуть змогу залучити найкращі кадри

Ми плануємо подати проект закону на розгляд уряду на найближчому засіданні й після ухвалення направити законопроект до парламенту. У цьому законопроекті бажано, щоб депутати все ж таки уникли "технічних помилок", - резюмував Данилюк.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422952
VEhrdlVXeE9RM2N3VEROUmRVNUROekJaTjFGMWFUaDJNRXhtVVhOT1F6WXdURGRSZG1SREt6Qk1MMUpuVGtNck1FeFlVWFYwUjBObVRrTXZNRXczVVhST1EzY3dXVXhSZFhSREt6Qk1URkZ6UTBSUmRrNUhWekJNZGxKc2RFZEhNRnBpVW1vemVsSm5Ua014TUZsVVVYWjBSMEV3VEhwUmRVaDZVVzVPUjFjd1RETlNhRTVIVnpCTU1UZ3dXVlJTYkhSRE9UQk1SRkYyWkVkQ01FdzNVWE4wUTNkSlRrTXZNRXczVVhVNVIxY3dXV0pTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору