EN|RU|UK
 Політика України
  8170  7

 Конфлікт у Кабміні: глава Держекоінспекції звинуватив міністра екології в підтримці підозрюваного в корупції

Глава Державної екологічної інспекції Андрій Заїка звинуватив міністра екології України Остапа Семерака в лобіюванні інтересів начальника житомирської Держекоінспекції Богдана Гнатюка, щодо якого розпочато службове розслідування.

"Сподіваюся, що службове розслідування не тільки покладе край корупційній діяльності чиновника Житомирської екоінспекції, але і допоможе зрозуміти мотиви особистої зацікавленості міністра екології України Остапа Семерака в покритті протиправних дій і лобіюванні інтересів обласного чиновника на рівні Кабінету Міністрів України", - заявив Заїка в коментарі АСН.

За словами глави Держекоінспекції, Семерак "фактично провів через уряд рішення на підставі одного лише голослівного і взагалі нічим не підкріпленого листа від корумпованого чиновника, який зараз перебуває під слідством і щодо якого відкрито кримінальне провадження.

Заїка також повідомив, що за начальником Держекоінспекції в Житомирській області Гнатюком стоять численні зловживання і порушення чинного законодавства, в тому числі - корупція, діяльність в інтересах третіх осіб, незаконне знищення держмайна. При цьому під час перевірки фактів його зловживань він майже півроку перебував в оплачуваних відпустках і на "лікарняних" за рахунок бюджетних коштів, тобто - за рахунок платників податків.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів проведе службове розслідування стосовно голови Державної екологічної інспекції Андрія Заїки, оскільки є кілька звернень "щодо голови інспекції та керівників її структурних підрозділів".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423033
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRXBVVVhSa1IwRXdUR0pSZEdSRE5qQk1OMUpzZEVNNU1GbElVWFk1UXpFd1RISlNhSFJIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору