EN|RU|UK
 Політика України
  14315  33
Матеріали за темою:

 Робота військкоматів вимагає перезавантаження, - Генштаб ЗСУ

Робота військових комісаріатів потребує "перезавантаження", виходу на новий рівень з метою якісного комплектування Збройних Сил, підтримки та соціальної адаптації військовослужбовців, які пройшли через бойові дії в АТО на Сході України.

Про це під час розширеної наради з керівним складом військових комісаріатів підкреслив начальник Генерального штабу Віктор Муженко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

"Протягом 2016 року Збройні Сили України поповнили більше 69 тисяч військовослужбовців за контрактом. Це потужний ривок уперед у плані переведення Збройних Сил на професійну основу. Але це не знімає актуальності проблеми, адже ми маємо бути готові до того, що військовослужбовці, які відслужили встановлені терміни, можуть звільнятися. Це зобов'язує військові комісаріати проводити більш активну роботу", - сказав начальник Генштабу.

Також дивіться: Військовослужбовців із безстроковими контрактами почнуть звільняти в запас із квітня, - Генштаб. ВIДЕО

Він нагадав, що у 2016 році було здійснено ротацію 11 обласних військових комісарів, у першу чергу за рахунок офіцерів, які мають досвід участі в АТО та досвід проходження служби на командних посадах. Разом із цим, за словами начальника Генерального штабу Збройних Сил України, у діяльності військових комісаріатів спостерігалися суттєві недоліки, в тому числі у недотриманні військової дисципліни у деяких з них, що мало негативний вплив на імідж Збройних Сил України.

Керівник Генштабу поставив завдання на поточний рік, в тому числі й щодо завершення ротації військових комісарів усіх рівнів на офіцерів, які мають досвід участі в АТО.

Читайте також: Міноборони розраховує, що контракт, підписаний до закінчення особливого періоду, розірвуть 10% військовослужбовців, - Генштаб ЗСУ

Муженко зауважив, що одним із шляхів підвищення ефективності роботи військових комісаріатів має стати їх переформатування у територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки.

"Військові комісаріати мають надавати допомогу колишнім військовослужбовцям у соціальній адаптації. Важливо, щоб постійну підтримку з боку військкоматів відчували учасники АТО, їх родини, і особливо - родини тих військовослужбовців, які загинули під час захисту Батьківщини", - наголосив Муженко.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Україна зацікавлена у співпраці та обміні досвідом із військовими М'янми, - Клімкін. ФОТОрепортаж

Він поставив військовим комісарам завдання щодо формування резерву. Це стосується як оперативного резерву першої черги, який проходитиме збори безпосередньо у бойових частинах, так і оперативного резерву другої черги, який залучатиметься до дій у складі підрозділів територіальної оборони і загонів самооборони.Источник: https://ua.censor.net.ua/n423042
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTmpNRmxRVVhSMFF6RXdURE5SZFhSREsweDVMMUZ6ZEVkWE1FeHVVbWRrUjAwd1RISlJkWFJES3pCTWVsRnpUa2REWms1RFVUQk1NMUpuZEVNME1GbE1VWFJrUjBFd1REZFNaMDVETkRCWlNGSm5kRU0wTUZsbVVYWmtRM2RKVGtNck1Fd3ZVWFJrUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCWk9UZ3dURVJTWjA1RE9EQmFZbEpxTTNwUmF6bERNVEJNTTFKcFRrZERNRXhFVVhOVFJGRnNPVU5vWms1RFl6QmFZbEYyWkVNck1FeElVWFowUjBFd1REZFJkbVJETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору