EN|RU|UK
 Політика України
  977  7

 Основну увагу Австрії під час головування в ОБСЄ буде сфокусовано на розширенні місії на Донбасі, - Курц

У період головування Австрії в Організації з безпеки та співпраці в Європі особливу увагу буде приділено зміцненню та розширенню діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Про це заявив глава МЗС Австрії Себастьян Курц, представляючи в четвер у Відні пріоритети свого головування, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"У рамках нашого головування основну увагу буде сфокусовано на тому, щоб підтримувати поточну роботу Спеціальної моніторингової місії в Україні й її далі її розширювати", - сказав Курц.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конфлікт в Україні є пріоритетом для Австрії під час головування в ОБСЄ, - голова МЗС Курц

Глава австрійського МЗС позитивно оцінив внесок Тристоронньої контактної групи ОБСЄ і хорошу роботу спеціального представника посла Мартіна Сайдіка.

Щодо своєї недавньої поїздки на Донбас на посаді чинного голови ОБСЄ дипломат зазначив, що знайомство із ситуацією на місці переконало в необхідності цієї структури для поліпшення життя населення, для заспокоєння ситуації і моніторингу, особливо в умовах постійного порушення перемир'я.

У цілому Австрія, за словами її представника, буде з одного боку докладати конкретних зусиль для розрядки існуючих конфліктів у регіоні, з іншого - продовжить обговорення питання про те, як краще запобігати конфліктам у регіоні ОБСЄ.

Курц підкреслив, що немає військового вирішення конфліктів на теренах ОБСЄ, для їх вирішення потрібні діалог і довіра, відродити які Австрія буде намагатися в ході свого головування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423051
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYlhSSFJEQlpSRkpvYVRoMk1GbElVWFk1UXlzd1dVaFNaM1JETVRCWlJGSnNkRU42TUV4RVVtZ3plbEZ1ZEVOU01FdElVV2hJZWxGclRrTjVNRmxJVW1kMFIwRXdXbUpTYWpONlVXeE9ReXN3VEROUmMyUkRkekJaUlQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору