EN|RU|UK
 Політика України
  6276  34
Матеріали за темою:

 Британські експерти позитивно оцінили перші результати внутрішнього аудиту в Міноборони

Радник Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України Філ Джонс повідомив керівництву Міністерства оборони України про результати першого візиту британських експертів, які на виконання положень Стратегічного оборонного бюлетеня проводять зовнішню оцінку внутрішнього аудиту в Міністерстві оборони України.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони, британські експерти зробили висновок про успішність перших етапів процесу оцінки та високий рівень вмотивованості, відданості справі і професійне управління процесами аудиту з боку директора Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України Марини Бариніної.

Позитивно відмічено прагнення та зусилля української сторони з трансформації внутрішнього аудиту для досягнення відповідності міжнародним стандартам та найкращим практикам. Зазначено, що трансформація здійснюється в умовах наявності викликів, пов'язаних з переходом від контрольно-ревізійної роботи до принципово нового виду діяльності - внутрішнього аудиту за міжнародними стандартами.

Експерти констатують, що незважаючи на складнощі, процес трансформації розпочато і Міністерство оборони України є провідним органом влади, що реалізує такий підхід, і цілком заслуговує на позитивні відгуки.

На думку експертів, інституціоналізація міжнародних стандартів потребуватиме багато роботи і часу. Це стосується підвищення в оборонному відомстві рівня обізнаності з перевагами внутрішнього аудиту, який здійснюється за міжнародними стандартами, та розуміння того, як внутрішній аудит може допомогти в нарощуванні та покращенні бойових спроможностей.

Наступні візити британських експертів, які здійснюють незалежну зовнішню оцінку внутрішнього аудиту оборонного відомства, заплановано на січень-лютий 2017 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n423102
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору