EN|RU|UK
 Політика України
  1051  16

 НАЗК проведе спецперевірку кандидатів на посади суддів Верховного Суду, - глава агентства Корчак

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вирішило провести спеціальну перевірку кандидатів на посади суддів Верховного Суду.

Як інформує Цензор.НЕТ про це в Фейсбуці написала глава НАЗК Наталія Корчак.

Вона зазначила: "НАЗК проводитиме спецперевірку кандидатів на посади суддів Верховного Суду. Перевірка проходитиме за запитами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і відповідно до Законів України «Про запобігання корупції» та «Про судоустрій і статус суддів» та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, в затвердженого постановою КМУ".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Суддя Геннадій Кравчук, який претендує на посаду в новому Верховному Суді, задекларував мільйонні подарунки та елітну нерухомість у центрі Києва, - Рrosud. ДОКУМЕНТ

"Рішення про перевірку достовірності відомостей, зазначених у декларації за 2015 рік, і яка здійснюватиметься з 1 січня 2017 року, було прийняте на вчорашньому засіданні Національного агентства", - зазначила Корчак.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n423126
VEhrdlVXMTBReXN3V1VSU2FEbERkekJNYjNaTU9VTlRNRXhZVW1kT1IwWXdURGRSYzNSRE9UQk1hbEYxVTBSUmIyUkhSREJNVWpnd1NqTlJhMDVEV0RCS2J6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору