EN|RU|UK
 Політика України
  15900  68

 "Мінськ" помер. Але свою історичну роль виконав ", - нардеп від БПП Черненко

Народний депутат України (фракція Блок Петра Порошенко), екс-голова Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що торік фактично розвалили коаліцію, а Мінські домленості виконали свою роль.

Про це він заявив у інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на питання, яка найбільша "зрада" була в українській політиці минулого року, Черненко зауважив: "Внутрішньополітичний конфлікт, який вилився у популізм та нестабільну роботу парламенту. На жаль, відбувся розвал коаліції, яка налічувала понад 300 голосів та мала реформаторський потенціал. Було витрачено багато зусиль не на реформи, а з'ясування стосунків між собою. Це найбільша "зрада"Джерело: http://ua.censor.net.ua/r423040.

Від продовжив: "Крім того, питання Донбасу та переговорів. Всі ми розуміємо, що "Мінськ" помер. Але свою історичну роль (хто б що не казав) виконав. Після підписання Мінських угод у багатьох коментаторів "зрада" зашкалювала - казали, що завтра терористів оберуть легітимними керівниками.

Ясно, що цього не могло бути. Але ми виграли певний час. Тому в цьому плані можна сказати, що угоди були позитивом. Тепер потрібно шукати новий формат. На горизонті такого не спостерігається. Всі чекають, щоб побачити, куди занесе Трампа, що буде у Німеччині та Франції. Тому тут спостерігається, я не скажу, що "зрада", але певний застій в той час, коли кожен день перебування територій під окупацією наближає до незворотності. У людей, яке-не-яке, життя. Так, бідне. Це "бананові" республіки, де немає влади, законів та економіки. Але люди якось призвичаюються, звикають, що так жити можна. Придністров'я та Абхазія є яскравим підтвердженням того. Тому ці питання потрібно вирішувати швидше. Бо втрата часу грає проти насДжерело: http://ua.censor.net.ua/r423040".

"В цілому, дуже прикро, що сьогодні більшість політиків почали інтенсивніше з'ясовувати стосунки, аніж думати про реформи. Це поганоДжерело: http://ua.censor.net.ua/r423040", - резюмував Черненко.

Повністю інтерв'ю Олександра Черненка виданню Цензор.НЕТ можна прочитати ЗА ПОСИЛАННЯМ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n423142
VEhrdlVYQTVRekV3V1VSUmRtUkRNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVhaT1IxY3dURE5TWjJSSFRUQk1jbEpzYVVSU1p6bERlakJNTjFGMFRrTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору