EN|RU|UK
 Політика України
  2047  27
Матеріали за темою:

 Луценко в Латвії провів переговори про повернення незаконно придбаних активів українських чиновників

У п'ятницю, 13 січня 2017 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко провів двосторонні робочі консультації з Генеральним прокурором Латвійської Республіки Е. Калнмеєрсом і керівництвом Бюро із запобігання та боротьби з корупцією (KNAB).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ГПУ.

У повідомленні зазначається: "В ході зустрічей було обговорено стан двостороннього співробітництва в актуальних кримінальних процесах, наявну проблематику виконання запитів про міжнародну правову допомогу, а також досягнуті домовленості про отримання від латвійських колег сприяння в розслідуванні кримінальних проваджень щодо українських екс-чиновників і повернення незаконно придбаних активів.

Читайте також: Спроби Росії вплинути на латвійців не особливо успішні, - президент Вейоніс

"Одним з основних завдань органів прокуратури України є налагодження механізмів співпраці з компетентними органами ключових юрисдикцій і вироблення ефективної стратегії повернення коштів, які злочинним шляхом виведені з нашої держави", - підкреслив Юрій Луценко.

Українсько-латвійські консультації пройшли в дусі взаєморозуміння, мали конструктивний характер і сприятимуть розвитку міждержавних відносин у правовій сфері".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n423191
TUV4UVVYUmtRemt3VEM5U1owNURLekJNY2xKbk9VZEJNRXczVW1kRFJGRjFPVWRFTUZsaVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLZGxKbk9VZEhNRXhZVVhaa1F6WXdURFIyVERsRFlqQk1SRkpuZEVONU1GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору