EN|RU|UK
 Політика України
  9436  154

 МВС України та Mitsubishi Motors домовилися про знижку, яка дасть можливість додатково придбати 98 поліцейських автомобілів

В рамках досягнутих домовленостей між Міністром внутрішніх справ України та президентом компанії Mitsubishi Motors щодо зниження у межах 14 % вартості автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV для Національної поліції, на даний час проводиться спільна робота з практичної реалізації зазначеного питання.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент управління майном НП України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У дорожню поліцію планується залучити 2600 осіб, набір буде у два етапи, - начальник патрульної поліції Жуков

Досягнуті домовленості дозволять забезпечити поліцію сучасним, технологічним та екологічно якісним автомобільним транспортом. Крім того, збільшиться обсяг закупівлі автомобілів завдяки фінансовому ресурсу, який вивільниться внаслідок застосування знижки.

Для врегулювання всіх наявних питань, у відповідності до порядку реалізації проектів екологічних інвестицій, триває підготовка пакету документів для погодження Міністерством екології та природних ресурсів та утвореною ним Міжвідомчою робочою групою щодо корегування кількісних і вартісних показників Проекту по забезпеченню поліції екологічними автомобілями Mitsubishi Outlander PHEV.

При цьому узгоджений ланцюг "зниження ціни - збільшення обсягів" має забезпечити максимально можливу кількість автомобілів, яка може бути поставлена поліції в поточному році в межах кошторисної вартості Проекту і ціни договору - 958 440 774,25 грн.

Також читайте: У Києві поліцейський автомобіль врізався у кіоск. ФОТО

Однак, динаміка ситуації на валютному ринку, триваюча девальвація вітчизняної валюти змушує до пошуку оптимального механізму реалізації домовленостей з компанією Mitsubishi Motors, у межах чинного законодавства, так як у діючому договорі між ДУ "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції" і постачальником - офіційним дилером Mitsubishi, вартість автомобілів визначена на підставі валютного курсу 25,78 грн. за долар США, у той час як поточний офіційний курс вже сягнув 27,25 грн. за долар США.

Найбільш збалансованим кроком в таких умовах є внесення змін до діючого договору, у відповідності до положень Цивільного кодексу, Закону України «Про публічні закупівлі», що дасть змогу збільшити обсяг поставки гібридних автомобілів для поліції з 635 до 733 одиниць, за рахунок зниження їх вартості.

Такі кроки зараз технічно реалізуються за ініціативи керівництва Національної поліції та дадуть змогу швидко зафіксувати у договорі нові вартісні і кількісні параметри, суттєво збільшивши обсяг закуплених автомобілів при незмінній ціні договору, що в умовах нестабільної економічної та валютної кон`юктури стане ефективним управлінським заходом для поліпшення, з одного боку транспортно-ресурсної бази Національної поліції, а з іншого - для виконання Україною, як стороною Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату зобов'язань щодо зменшення парникових викидів в транспортній галузі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423224
VEhrNGRrdzVRM2N3VEV4U1ozUkRLMlpPUXpnd1RFUlNhVTVETkRCTU0xRnpTSHBSYms1RFV6QkxSamd3VEM5UmMwNUhRekJaUkZKbk9VTTNNRmw2VVhaa1EzZEpUa012TUV3M1VYVTVSMWN3V1dKU2JIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору