EN|RU|UK
 За кордоном
  20497  135

 З'їзд палестинських терористів відбувається в Москві

15-17 січня в Москві в Інституті сходознавства Російської академії наук відбуваються неформальні міжпалестинські переговори з відновлення національної єдності, в яких беруть участь представники палестинських організацій, деякі з яких визнані в США і ЄС терористичними, але не визнаються такими в Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Newsru.com, очікується, що в переговорах візьмуть участь представники восьми або дев'яти рухів і угруповань.

Зокрема, в палестинських ЗМІ називалися "Організація звільнення Палестини" (ООП), "Рух за національне визволення Палестини" (ФАТХ), "Ісламський рух опору" (ХАМАС), "Ісламський джихад", "Народний Фронт визволення Палестини", "Демократичний фронт звільнення Палестини","Палестинська національна ініціатива", "Комуністична партія Палестини".

Росія, на відміну від багатьох інших країн (включаючи Ізраїль, США, країни Європейського Союзу та ін.) не визнає ХАМАС і "Ісламський джихад" терористичними організаціями, незважаючи на те, що серед жертв терактів, скоєних бойовиками цих угруповань, були і російські громадяни. Ні ХАМАС, ні "ВД" ніколи публічно не приносили вибачень за те, що в результаті дій бойовиків гинули і отримували поранення громадяни РФ. Керівництво Росії влітку 2012 року проігнорувало "Запит про затримання лідерів ХАМАСу і розслідуванні їх злочинів проти громадян Росії в Ізраїлі".

Москва продовжує підтримувати регулярні контакти з керівництвом ХАМАС на рівні російського МЗС. Колишній президент РФ Дмитро Медведєв зустрічався з лідерами цієї терористичної організації.

"Рух ФАТХ підривав шкільні автобуси, натовп жінок перед синагогою, розстрілював заручників в автобусі з робітницями атомної станції.
Національний фронт визволення Палестини починав з викрадення літаків, деякі з яких були підірвані разом з пасажирами, потім захопили в заручники дітей в кібуці Місгав-Ям, а останнім часом здійснює вибухи в центрі Єрусалиму, в тому числі за участю смертників.


ХАМАС підривав вокзали, торгові центри, автобусні зупинки з людьми, підірвав натовп підлітків на дискотеці "Дольфи", регулярно обстрілює житлові квартали Ізраїлю з сектора Газа.

Читайте також: США розробляють мирний план про взаємне визнання Ізраїлю і Палестини

Терористи з Палестинської ісламського джихаду багаторазово відкривали стрілянину і вибухали в переповнених автобусах, розстрілювали людей у торгових центрах і на міських ринках, саме вони підірвали бомбу на Російському Подвір'я в центрі Єрусалиму.
Демократичний фронт звільнення Палестини взяв у заручники 89 дітей в ізраїльській школі, убивши 25 з них, вбивав вагітних жінок, мінував автобуси і житлові будинки.

І ось всі ці прекрасні люди приїхали в Москву. Друга я ніколи не забуду, якщо з ним подружився в Москві", - пише російський журналіст Андрій Мальгін.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n423405
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU1owNURLekJaUkZGMVRrTXpNRXg0T0RCTFdGRnpUa000TUV4RVVtZFllbEZ1T1VOM01FeDJVWFJrUjBJd1dVeFJkVTVET1RCTVFqZ3dTMFJSZG5SSFFqQmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору