EN|RU|UK
 Політика України
  7668  42

 Цього року з'являться нові залізничні маршрути Україна - Європа, - Омелян

Протягом 2017 планують запустити ще кілька нових поїздів у європейські міста.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінфраструктури, про це 15 січня 2017 в ефірі телеканалу "Еспресо" заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Зараз розглядають новий напрямок у Польщу. Крім того, ми хочемо запустити цього року маршрут Мукачеве - Будапешт. Це теж потенційно дуже цікавий напрямок. Розглядаємо напрямок на Словаччину. Упродовж останніх десятиліть склалося так, що "Поїзд номер 1" у нас був на Москву, але має бути на Європу. І ми боремося за це", - наголосив міністр.

Водночас Володимир Омелян підкреслив своє невдоволення роботою керівництва: "Я очікував набагато кращого результату. Я внесу свої пропозиції, безумовно, озвучу бачення, але, оскільки у нас орган управління залізницею - це Кабінет Міністрів України, відповідно, рішення буде ухвалювати уряд. Я сподіваюся, що думку профільного міністра вислухають із належною увагою".


"Реформування будь-якої залізниці - це тривалий процес. Наприклад, Deutsche Bahn проходив цей шлях упродовж 5-7 років. В Україні є речі, які можна зробити швидко, - це стосується прозорості, боротьби з корупцією, відновлення окремих типів рухомого складу, а є речі більш тривалі. Зараз у нас дійсно є певне буксування з реформуванням "Укрзалізниці", хоча початок був дуже гарний. Ми створили нову юридичну особу, зареєстрували Публічне акціонерне товариство, яке передбачало перетворення традиційної радянської моделі управління таким величезним підприємством на європейський штиб. Мусили створити вертикальну холдингову компанію з чітким управлінням, розподілом повноважень, незалежним керівництвом і Наглядовою Радою. На жаль, ми зробили тільки юридичну особу і призначили, як ми сподівалися, незалежне керівництво", - зазначив Володимир Омелян.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423469
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору