EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  13367  22

 Без'язиков зажадав відводу суддів: "Вони необ'єктивні". ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Захист Без'язикова зажадав викликати в суд і допитати свідків обвинувачення і захисту - Косинського, Горковенка, Ланового, Куліша, Букія.

"Звинувачення базується тільки на свідченнях двох свідків - Горковенка і Косинського. У сторони захисту є підозри щодо їх достовірності. Горковенко після повернення з полону погрожував Без'язикову і його дружині. А в полоні повідомляв, що не хоче повертатися, і перейшов на бік бойовиків", - заявив адвокат Без'язикова Валерій Лаврінов. Нібито у своїх свідченнях цей свідок стверджував, що Іван Без'язиков працював на бойовиків, повідомляє кореспондент "Цензор.НЕТ".

"Його свідчення, які містяться в матеріалах справи, суперечливі, вони викликають у нас сумніви, допитаймо його в суді!" - сказав адвокат. Також сторона захисту клопоче про те, щоб подивитися відео, де відображений свідок Горковенко.

Ці клопотання підтримав і сам підозрюваний.

"Мені нічого не залишається, окрім як підтримати своїх захисників. Тому, що, я бачу, шляху немає іншого", - сказав Без'язиков у своєму слові, аргументувавши свої сумніви в достовірності показань свідків.

...
Прокурор висловився проти. "На мою думку, сторона захисту пропонує нам відразу перейти до допиту свідків - це стадія судового слідства, ми ж поки на стадії досудового розслідування і розглядаємо питання про запобіжний захід", - сказав прокурор Олег Пересада.

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыковСудді клопотання захисту відхилили. "Ці клопотання виходять за рамки дослідження на цій стадії розслідування. Нам пропонують вже проводити судове слідство, а ми досліджуємо існування ризиків і обґрунтованість підозри", - сказав один із трьох суддів у колегії.

Після цього адвокати та Іван Без'язиков заявили про відвід суддів. "Суд не об'єктивний, я змушений просити відводу!", - заявив Без'язиков. Люди, які прийшли його підтримати, стали аплодувати. "Гнати таких биків!" - вигукнув чоловік із залу. Судді йому зробили зауваження.

Вийшовши з нарадчої кімнати, судді повідомили: клопотання про відвід не задовольняють, бо підстав для нього не бачать.

Зараз в апеляційному суді Києва триває розгляд апеляційної скарги на рішення Шевченківського суду про обрання запобіжного заходу Івану Без'язикову у вигляді арешту.


безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков

безъязыков


Источник: https://ua.censor.net.ua/n423502
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору