EN|RU|UK
 За кордоном
  7917  70

 Декриміналізація домашнього насильства в Росії стане явною ознакою руху країни назад, - Ягланд

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд надіслав листа голові Державної Думи Росії і голові Ради Федерації Російської Федерації з висловленням глибокої стурбованості у зв'язку із законодавством, яке, якщо воно буде прийнято, декриміналізує домашнє насильство в Росії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Ради Європи.

"Я закликаю вас зробити все, що у ваших силах, щоб зміцнити право російських сімей жити без насильства і залякування", - заявив він.

Фізичне та психологічне насильство щодо жінок є надзвичайно тяжким злочином і порушенням їх прав людини, написав Ягланд. Діти також страждають від домашнього насильства, будучи його жертвами або свідками. "Переведення" побиття в сім'ї з розряду кримінальних злочинів до адміністративних правопорушень було б явною ознакою руху назад у Російській Федерації і завдало б удару по глобальних зусиллях, спрямованих на викорінення домашнього насильства".

Він нагадав, що Російська Федерація зобов'язана дотримуватися Європейської соціальної хартії, в якій є вимога до Сторін забезпечити захист дітей від насильства. Росія серед чотирьох держав Ради Європи, які не підписали й не ратифікували Стамбульську конвенцію (Конвенцію Ради Європи про запобігання та боротьбу з насильством щодо жінок та насильством у сім'ї). Дана конвенція встановлює кримінальну відповідальність за всі акти фізичного, сексуального чи психологічного насильства в сім'ї та між колишніми чи нинішніми подружжям і партнерами, зазначив Генеральний секретар.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423534
VEhrdlVYSTVRM293VEhaUmMwNURPVEJNVVhaTU9VTTVNRXhFVW1ka1F6UXdUSFpSZFRsSFVHWk9SMEl3V21KUmRrTm1VbW96ZWxGdlRrTjNNRXhVVVhORFJGRm9Ua041TUZsRVVYWjBReTh3VEdnNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору