EN|RU|UK
 Політика України
  24516  319

 "Кремль починав з України, але тепер така війна стає для нього справді світовою", - Порошенко

"Ми всі є свідками спроби звести нову залізну завісу, і будує її нинішня Росія".

Про це Президент Петро Порошенко заявив на щорічній зустрічі з іноземними послами, акредитованими в Україні, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби глави держави.

"Кремль намагається скористатися наростаючою невизначеністю і запропонувати світові свій альтернативний порядок денний, свою альтернативну Європу", - зазначив Президент.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "В Україні ніколи не погодяться на жодні спроби домовитися про нас без нас", - Порошенко на щорічній зустрічі з послами

Він підкреслив, що не можна забувати про сотні російських танків, тисячі військових і триваючі бойові дії на Донбасі, незважаючи на пропозиції України про припинення вогню. Як і не можна забувати про зухвале нехтування Росією міжнародним правом і всіма принципами післявоєнного устрою, які зберігали спокій у нашій частині світу.

"Ми говоримо про неоголошений Росією реванш, її спроби підірвати фундаментальні устої західної демократії. Ми говоримо про гібридну війну, солдати якої - це не лише військові, танки та ракети, а й корупція, терористичні найманці, псевдожурналісти, хакери та тотальна брехня. Кремль починав з України, але тепер подібна війна стає для нього справді світовою. Мета Росії - посіяти у наших суспільствах страх, непевність та недовіру. Використати можливості ліберальної демократії для досягнення своїх імперських цілей", - відзначив Порошенко.

Також читайте: "Ми за жодних умов не маємо наміру відмовлятися від євроінтеграційного курсу", - Порошенко на щорічній зустрічі з послами

За його словами, Москва сьогодні хоче маніпулювати правом європейців вільно вибирати, так само як три роки тому хотіла позбавити українців їхнього європейського вибору.

"
Досі багато хто прагне зрозуміти, а то й виправдати дії Росії, пропонує врахувати так звані інтереси Кремля. Декому здається більш правильним шлях умиротворення та примирення задля нормалізації відносин з Росією. Але це примирення зі злом.І воно призводить до ще трагічніших наслідків. Що отримаємо у відповідь - відомо. Апетит агресора розпалиться ще більше. Варто лише погуглити слово - Мюнхен", - заявив Порошенко.Источник: https://ua.censor.net.ua/n423552
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору