EN|RU|UK
 Політика України
  1980  39

 "Це організаційне питання: його кілька разів можна вносити до порядку денного", - Павло Пинзеник про затвердження підвищення зарплат нардепам і кошторису витрат Ради

Нардеп "НФ", в.о. голови регламентного комітету Павло Пинзеник не відкидає, що сьогодні у сесійній залі повторно розглядатимуть кошторис витрат парламенту на 2017 рік, у якій одним із пунктів є підвищення зарплат депутатам.

Про це Пинзеник розповів у коментарі Цензор.НЕТ.

"Це організаційне питання роботи парламенту, тому його кілька разів можна вносити до порядку денного. Тут немає обмеження щодо розгляду документа один раз упродовж сесії", - зазначив нардеп.


Пинзеник нагадав, що профільний комітет рекомендував парламенту затвердити кошторис.

"А тепер відповідальність за доопрацювання кошторису лягає на апарат Верховної Ради, який повинен внести нову редакцію. Комітет її розгляне і знову запропонує внести до сесійної зали. Як доти будуть фінансувати діяльності апарату Верховної Ради і народних депутатів - це питання до спікера. Згідно з регламентом, саме він відповідає за організацію роботи парламенту", - наголосив політик.


Водночас Пинзеник припускає, що цього тижня парламент так і не вирішить це питання.


Нагадаємо, проектом постанови №5573, який ВР сьогодні не змогла затвердити, пропонують збільшити з 1 січня 2017 року посадовий оклад голови Ради до 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (один такий мінімум зараз становить 1,6 тис. гривень, тобто 32 тис. гривень) і членів комітетів Ради, якими є більшість депутатів, - до 16,2 таких мінімумів (25 920 гривень). Цією ж постановою пропонують затвердити кошторис витрат на діяльність Ради в сумі 1 128 399 400 гривень на 2017 рік.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423657
VEhrdlVXNDVRelF3VEROUmREbERNVEJNTTFGMVRrTTJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVRM2d3V1RkUmRFNURNakJNV0ZKbmJucFJkRGxEZHpCWlJGRjJkRU40TUZwaVVtZDBRemt3VEVGbk1Fd3ZVWFU1UTNjd1dVeFJjMGg2VW1oT1IxY3dURE5SYzA1RE9UQlpTRkpuT1VONU1FeEVVWFprUXprd1dUazRNRXBNVVc5QlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору