EN|RU|UK
 Політика України
  2686  7

 Україна розширює договірну базу з Білоруссю у сфері міграції

Сторони почали консультації щодо проекту Угоди про міжвідомчу співпрацю.

17 січня в Державній міграційній службі України під час експертних українсько-білоруських консультацій обговорювали проект Угоди про міжвідомчу співпрацю у сфері міграції, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

У консультаціях брали участь представники Державної міграційної служби України, Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ України та Білорусі.

Експерти узгодили текст документа і домовилися почати внутрішньодержавні процедури для підготовки Угоди до підписання.

Співпраця ДМС у сфері міграції з компетентними органами інших країн світу є одним з пріоритетних напрямків реалізації державної міграційної політики та сферою особливої уваги служби.

Цей напрямок передбачає як проведення консультаційно-переговорного процесу з іншими країнами світу щодо укладення відповідних угод про співпрацю у сфері міграції, так і ефективне практичне виконання положень таких міжвідомчих угод.

Двостороння співпраця у сфері міграції з Республікою Білорусь є важливою з огляду на те, що вона дозволить ДМС ефективніше здійснювати свої повноваження у сфері реалізації державної міграційної політики, оскільки в сукупності з модернізацією системи документів, що посвідчують особу, дозволить уникати надмірної бюрократизації у разі співпраці з компетентними органами сусіднього держави.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n423793
VEhrNGRrdzVRemd3V21KUmN6bEhRVEJNUkZGMlpFZERNRXhvT0RCWlNGRjJPVWRYTUV4TVVYWTVSMEV3VEVSU2FIUkhVR1pPUXpnd1dtSlJjemxIUVRCTVJGSm9kRWRYTUZrNU9EQktTRkpzZEVNM01FdzNVbWRPUjBRd1dVaFNha0U5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору