EN|RU|UK
 Економіка
  1978  3

 Омелян про підвищення залізничних тарифів: Не раніше квітня, якщо це рішення взагалі буде ухвалено урядом

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян не впевнений, чи будуть підвищені залізничні тарифи на вантажоперевезення на 25% в 2017 році

"1 березня - це дуже оптимістичний сценарій. Швидше за все, не раніше квітня, якщо це рішення взагалі буде ухвалено урядом", - сказав він у кулуарах після засідання Кабміну в середу, відповідаючи на питання бізнес-порталу UAprom про можливі терміни індексації тарифів.

При цьому міністр категорично відкинув можливість індексації залізничних ставок взимку.

Як повідомлялося, в кінці грудня тарифний комітет Мінінфраструктури погодив 25% -ве підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення в 2017 році.

У січні 2017 року Міністерство запропонувало підвищити тарифи на залізничні вантажоперевезення в межах країни на 25% з лютого 2017 року.

Водночас у ході розгляду фінплану "Укрзалізниці" на 2017 рік в Міністерстві інфраструктури України не побачили системної позиції по 12 млрд грн, що перевищує очікувані доходи від індексації тарифів (близько 11 млрд грн.)

Источник: https://ua.censor.net.ua/n423846
VEhrdlVXNTBRemd3VEZoUmRUbEhVREJNTUhaTU9VZERNRXhFVW1kT1F6UXdXVlJSZFVoNlVYUTVRM2N3VEhaU2JIUkRNekJNTTFGMVRrZEhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору