EN|RU|UK
 Політика України
  4837  25

 НАЗК просить "Українську правду" надати інформацію про гонорар Лещенка

Національне агентство з питань запобігання корупції запитало в "Української правди" інформацію про виплату народному депутату Сергію Лещенку 5311 гривень у рамках перевірки нардепа на сумісництво і конфлікт інтересів.

Відповідний запит надійшов "Українській правді" від НАЗК, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Згідно з наявною інформацією, Лещенку відповідно до умов цивільно-правового договору в 1-2 кварталі 2016 року вашою організацією нараховані та виплачені доходи в розмірі 5310,98 гривень", - сказано в документі.

НАЗК просить надати відомості про нарахування таких доходів та засвідчені копії документів, що підтверджують взаємовідносини громадської організації "Українська правда" з Лещенком.

Сергій Лещенко читав лекції в рамках "Школи журналістики", заснованої одним із керівників "Української правди" Павлом Шереметом, який трагічно загинув 20 липня 2016 року. 17 січня з'явилася інформація, що Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє народного депутата Сергія Лещенка на сумісництво і конфлікт інтересів.

"Центр протидії корупції" повідомив, що НАЗК звернулося до них з приводу інформації про контракт Лещенка, за яким він отримав 9 тисяч гривень за лекції в Києво-Могилянській Академії.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n424043
VEhrdlVXMDVRekV3V1c1UmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhRVVhaMFF6a3dURGRTWjA1RGR6QlpRamd3U2pOUmEwNURXREJLYnowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору