EN|RU|UK
 Економіка
  9764  13

 Приватбанк відкидає можливий арешт своїх коррахунків

Міжнародне право виключає практику арешту кореспондентських рахунків банків - впевнені в банку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Приватбанк нагадує, що в його балансі немає зобов'язань перед власниками єврооблігацій, а рішення про проведення процедури націоналізації банку та механізмів його капіталізації приймалося виключно Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Національним банком

"Суть претензій власників євробондів стосується відновлення прав власників таких паперів, і не означає автоматичного накладення обмежень на будь-які рахунки або активи ПриватБанку, - уточнив Олександр Дубровін. - На жаль, численні фінансові "експерти", які публічно обговорюють банк та процеси в банківській системі, погано розбираються в предметі обговорення".
За словами першого заступника голови правління банку, практика застосування міжнародного права щодо банків не передбачає такої форми забезпечення позову як накладення арешту на кореспондентські або будь-які інші рахунки комерційного банку і тим більше його клієнтів. Загальноприйнятою практикою міжнародних судів є зобов'язання щодо депонування на спеціальному рахунку коштів під майбутнє рішення суду по суті позову.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n424217
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору