EN|RU|UK
 Політика України
  1372  33

 Пріоритет Естонії - інтеграція України в ЄС, - Райво Аег на засіданні в ПАРЄ

Пріоритетом Естонії є інтеграція України в ЄС у рамках програми Східного партнерства, заявив член делегації Естонії в ПАРЄ Райво Аег (Raivo Aeg), виступаючи на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в Страсбурзі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Естонія може поділитися своїм досвідом управління демократичною державою і її розвитку, - сказав Р. Аег. - Після подій Майдану і вибору Петра Порошенка на посаду Президента Україна однозначно вибрала шлях розвитку демократичної держави, заснованої на верховенстві права і права людини".

Р. Аег також висловив стурбованість у зв'язку з корупцією в Україні.


"Вплив олігархів і укорінена корупція в усіх сферах життя перешкоджають швидкій зміні законодавства, проведення необхідних реформ і нормальній роботі громадянського суспільства, а також знижують віру людей в чесне і прозоре керівництво. Особливо тривожною є політична корупція і корупція в судовій системі", - сказав Р. Аег.

За його словами, "найважливіша проблема, яка потребує вирішення - це військовий конфлікт на сході Україні".

Нагадаємо, раніше президент Естонії Керсті Кальюлайд заявила, що Естонія виступає за збереження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей і своїх міжнародних зобов'язань.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n424987
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору