EN|RU|UK
 Політика України
  6179  40

 Держслужба праці розробить порядок перевірок підприємств щодо виконання рішень про підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тис. гривень

Державна служба з праці має намір розробити порядок проведення перевірок підприємств щодо виконання рішень про підвищення мінімальної зарплати до 3,2 тис. гривень до 2 лютого.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Міжвідомчі робочі групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати вже працюють у кожній області. До складу груп входять заступники глав обласних державних адміністрацій, представники місцевих департаментів освіти, охорони здоров'я, культури, соціальної сфери, територіальних підрозділів Пенсійного фонду, податкової, Державної служби праці", - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, метою обласних робочих груп є реагування на будь-які скарги на керівників підприємств, які не виконують рішення уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3,2 тис. гривень з 2017 року.

Також Міністерство соціальної політики спільно з урядовим контактним центром посилять роботу із систематизації та реагування на звернення громадян про порушення їхніх трудових прав.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У бізнесу є гроші, щоб платити 3200 гривень "мінімалки", - Рева

"Також, за дорученням віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, Державна служба з праці до наступного засідання уряду завершить підготовку порядку проведення перевірок підприємств щодо виконання ними рішень про підвищення мінімальної зарплати до 3 200 гривень", - підкреслюється в повідомленні.

Відзначається, що даний документ буде повинен передбачати механізм запобігання корупційних дій з боку інспекторів Держслужби з питань праці під час проведення перевірок.

"Перевірки не можуть стати інструментом тиску на сумлінних керівників підприємств, а документ, який повинен бути представлений вже на найближчому засіданні уряду, має містити запобіжники від проявів корупції з боку самих інспекторів", - ідеться в повідомленні із посиланням на Розенка.

Також читайте: "Підвищення мінімальної зарплати стосуватиметься всіх", - Розенко

Кабмін просить громадян повідомляти в урядовий контакт-центр про порушення виплати мінімальної зарплати 3,2 тис. гривень.Источник: https://ua.censor.net.ua/n425132
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhtVVhOT1IwRXdURGRSYzJSSFZ6QlpURkYyWkVOM1NVNURMekJNZGxGelRrZERNRXhDT0RCTUwxSnNkRU13TUV4TVVYVk9SMG93VEZoUmRtUkRPVEJaT0djd1NtWlJiak42VVhaT1IxY3dURE5TYkhSRE9EQk1SRkYxT1VkTk1Fd3pVWE5EUkZGME9VTjNNRmxFVVhZNVF6Y3dURVJTWjNSRGQyWk9RMVV3VEZoU1owNURNakJaU0ZGMU9VZEVNRXhpVVhOa1EzZEpUa016TUV4RVVYVmtRemt3V1M5U1ozUkRLekJaU0ZKbmRFZFg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору