EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  8241  73
Матеріали за темою:

 РНБО розглянула державне оборонне замовлення на 2017 рік

Рада національної безпеки під головуванням Президента Петра Порошенка розглядає державне оборонне замовлення на 2017 рік.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі глави держави.

У повідомленні зазначається: "На початку засідання Глава держави наголосив, що при формуванні замовлення цього року мають бути враховані всі недоліки, що мали місце у 2016-му".

"Державне оборонне замовлення на 2017 рік ми маємо сформувати з твердим урахуванням тих недоліків, які мало оборонне замовлення 2016 року. Перш за все наголошую на тому, що 81% державного оборонного замовлення - це є загальний фонд держбюджету. І ми твердо переконані в тому, що на сьогоднішній день цей 81% буде гарантовано профінансовано", - підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Днями відбудеться засідання РНБО з питань оборонного замовлення на 2017 рік", - Порошенко

"У грошовому вимірі - близько 9 млрд грн. - це кошти загального фонду держбюджету в 2017 році, при чому фінансування має розпочатися вже зараз", - додав Глава держави.

Президент також повідомив, що на виконання його доручення формування державного оборонного замовлення здійснюватиметься як мінімум на три роки. "Щоб мати можливість втілювати в життя найновітніші розробки українського оборонно-промислового комплексу та українських конструкторів, які мають добре реноме, авторитет і у військах, і на міжнародному ринку", - підкреслив Петро Порошенко.

Також читайте: РНБО підтримала проект держпрограми розвитку ЗСУ до 2020 року

Глава держави назвав цілком слушною пропозицію щодо закупівлі зразків озброєння та військової техніки в кількості, яка забезпечує так зване "оптове переозброєння" окремих підрозділів.

За словами Президента, велику дискусію при формуванні державного оборонного замовлення викликало питання відносно того, що саме треба закуповувати. "У нас стає вибір: або один "Оплот", або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80. При чому "Оплот" будується щонайшвидше за 18 місяців, а цикл глибокої модернізації Т-80 складає 2,5 місяці. Таким чином, у нас постає питання або танкова рота в повному складі, або один танк", - сказав він. - І поки у нас є ресурс терміново треба провести глибоку модернізацію зазначених танків, нам необхідно в першу чергу забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі стовідсотковою комплектацією глибоко модернізованими, капітально відремонтованими машинами за надзвичайно короткий термін".

Читайте також: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури
Источник: https://ua.censor.net.ua/n425266
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVW1kT1F5c3dXV3BSZEdSRE9UQk1jbEYyYVRoMk1FdzNVWE5rUXlzd1dVUlJkblJET1RCTVFqZ3dTMFJSYm1SRFVqQktORDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору