EN|RU|UK
 Політика України
  399  6

 НАЗК ініціює збільшення штрафів за порушення партіями порядку та термінів подання звітності, - Корчак

Крім того, НАЗК ініціюватиме запровадження електронної системи звітності для українських політпартій, а також антикорупційну експертизу законопроектів, внесених на розгляд Ради.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала глава НАЗК Наталія Корчак, передає /

"Цього року будемо пропонувати Верховній Раді як мінімум чотири законопроекти антикорупційного спрямування. Зокрема, маємо ініціативу за розміром штрафів щодо політичних партій: на наш погляд доцільно внести зміни до статей 212-21 у частині збільшення розміру штрафних санкцій за порушення політичними партіями встановленого порядку і термінів подання звітності. А також до 212-15 КУпАП за розширення і доповнення складу правопорушень пов'язаних з фінансуванням партій і перед виборної агітації", - заявила вона.

"З урахуванням того, що ми спільно з IFES працюємо над впровадженням електронної системи звітності для українських політпартій, є необхідність у відповідному проекті Закону України про зміни до Закону України "Про політичні партії в Україні". Також, нормотворча робота стосуватиметься проведення Національним агентством антикорупційної експертизи законопроектів, внесених на розгляд Верховної Ради України, і ролі уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції", - додала Корчак.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору