EN|RU|UK
 Київські новини
  1887  1
Все про:КМДА (3) суд (4)

 Сьогодні суд розгляне адмінпротокол, складений стосовно заступника голови КМДА Сагайдака

Сьогодні в Шевченківському районному суді Києва розглянуть протокол про вчинення адміністративного правопорушення, складений відносно заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Іллі Сагайдака.

Відповідну інформацію подано на сайті суду.


За даними джерела Цензор.НЕТ, Сагайдак як депутатом Київської міської ради, порушивши вимоги Закону "Про запобігання корупції", не повідомив міській раді про наявність у нього реального конфлікту інтересів, і 3 березня 2016 року проголосував на сесії Київської міськради за ухвалення рішення про його призначення на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень.

Таким чином Сагайдак вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. Відповідальність за нього передбачено ч. 1 і ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП. Щодо нього було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, який направлено до Шевченківського районного суду Києва.

Цензор.НЕТ намагався зв'язатися з Іллею Сагайдаком, однак на момент написання новини отримати його коментар не вдалося.

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті суду, розгляд протоколу суддею Андрієм Трубніковим відбудеться сьогодні, 30 січня, о 15:00. У розділі "суть справи" зазначено таке: "Порушення вимог щодо запобігання й урегулювання конфлікту інтересів".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n425510
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVVzEwUTJNd1NsUlJhMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору