EN|RU|UK
 Економіка
  5883  39

 Ярославський хоче взяти участь у приватизації Турбоатома

Керівник групи DCH Олександр Ярославський має намір брати участь у конкурсі з приватизації харківського "Турбоатома".

Про це він повідомив журналістам 27 січня в Харкові, відповідаючи на запитання, які промислові підприємства України цікаві його інвестиційній групі, пишуть Українські новини.

"Турбоатом". 75% там державні. Ми в Давосі зустрічалися з Президентом України Петром Олексійовичем Порошенком і мажоритарним акціонером "Glencore" Айваном Глайзенбергом. Це відома світова компанія. Ми домовилися, що якщо буде відкритий конкурс, то ми будемо брати участь. Спільно DCH і "Glencore", - сказав Ярославський.

Він відмовився відповісти на запитання, яку суму готовий спрямувати на придбання акцій "Турбоатома", а також не сказав, яку частину хотів би придбати.

"Скільки буде виставлятися. Це не від мене залежить, скільки буде виставлятися. Ви уявляєте, скільки він коштує? Не дорожче ОПЗ. Якщо у мене вистачило сил на ОПЗ, чи ж не вистачить у мене на "Турбоатом"?", - сказав бізнесмен.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n425605
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsREx6QlpSRkYxVGtONU1FeEVVbWQwUXpRd1RHWlJjMDVIUnpCYVlsSnFNM3BSYjNSSFJEQlpSRkZ6WkVNck1FeEVVbWQwUXlzd1RIYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору