EN|RU|UK
 За кордоном
  2290  29
Матеріали за темою:

 Росспоживнагляд пропонує штрафувати за ввезення в РФ санкційної продукції

Федеральна служба РФ з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) пропонує ввести штрафи за ввезення в Росію забороненої продукції.


Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в законопроекті, який підготувало відомство.

У Кодекс РФ про адміністративні правопорушення пропонується ввести статтю такого змісту: "Реалізація, зберігання, транспортування товарів, заборонених до ввезення на територію Російської Федерації, тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення або без такої; на посадових осіб - від тридцяти тисяч до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на індивідуальних підприємців - від тридцяти тисяч до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення чи без такої; на юридичних осіб - від сімдесяти тисяч до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення або без такої".

Нагадаємо, країни Євросоюзу і США ввели санкції щодо деяких фізичних осіб і організацій РФ через окупацію Криму Росією та агресію на Донбасі. Пізніше вони неодноразово розширювалися і продовжувалися. Росія ввела відповідні заходи, заборонивши ввезення в Росію деяких продуктів зі США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії. Пізніше його дію поширили на Албанію, Чорногорію, Ісландію, Ліхтенштейн і Україну.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n425906
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UXpNd1RFUlJkWFJES3pCTU0xRjJkRU12TUZsRVVYWjBRekV3VEhKU1oyNTZVWFk1UjBFd1REZFJkRTVIUkRCTWNsSm5kRU0wWms1SFFqQk1SRkYyWkVNMk1GbGlVbXgwUjFobVRrZEpNRmxNVW1kT1EzY3dXVlJSZFVoNlVYTjBRM2t3VEZoUmREbERNVEJNTTFGMlpFZFFaazVEWnpCTU4xSm5aRWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору