EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  2235  19

 Суд зобов'язав НАБУ визнати мене потерпілим, - перший заступник голови правління ОПЗ Щуріков. ДОКУМЕНТ

Перший заступник голови правління ВАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) Микола Щуріков заявив, що Солом'янський районний суд м. Києва своєю постановою скасував відмову і зобов'язав НАБУ визнати його потерпілим у рамках провадження щодо ОПЗ.

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Солом'янський районний суд скасував відмову і зобов'язав НАБУ визнати мене потерпілим у рамках провадження, відкритого після звернення групи депутатів, які заявили про вчинення Саакашвілі і його поплічниками злочинів проти ОПЗ", - заявив Щуріков.

"Оскільки співучасниками Саакашвілі були представники НАБУ, нардепи подали відповідне звернення не в бюро (де йому очевидно не дали б хід), а в Генпрокуратуру", - додав він.

"Цікаво, що моє звернення, за яким порушено справу, чудесним чином потрапило до того ж детектива НАБУ А. В. Русаєва, який одночасно є одним з учасників групи детективів, котрі фабрикували справу ОПЗ, і детективом, який проводив досудове розслідування у справі проти мене", - зазначив Щуріков.

"Залучення мене у вказаній справі як потерпілого покладено знову-таки на невдатного старшого детектива Русаєва і НАБУ, котрих не можна назвати незацікавленої стороною і які найбільше зацікавлені в тому, щоб вигородити Саакашвілі і його спільників", - наголосив він.

"Хоча суд і здатен зобов'язати представників НАБУ виконувати свої обов'язки відповідно до вимог кримінально-процесуального кодексу, змусити детективів надалі бути об'єктивними він навряд чи може", - резюмував Щуріков.

Суд зобов'язав НАБУ визнати мене потерпілим, - перший заступник голови правління ОПЗ Щуріков 01Суд зобов'язав НАБУ визнати мене потерпілим, - перший заступник голови правління ОПЗ Щуріков 02Суд зобов'язав НАБУ визнати мене потерпілим, - перший заступник голови правління ОПЗ Щуріков 03Суд зобов'язав НАБУ визнати мене потерпілим, - перший заступник голови правління ОПЗ Щуріков 04

Источник: https://ua.censor.net.ua/n425927
VEhrNGRrdzVRMlF3U2tSUmEyUkRhbVpPUTJVd1NpOVJiSGM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору