EN|RU|UK
 Події
  2772  22

 Кабмін схвалив концепцію реформування Нацгвардії до 2020 року

Кабінет Міністрів схвалив Концепцію розвитку Національної гвардії до 2020 року. Відповідне рішення ухвалено сьогодні, 1 лютого, на засіданні Уряду. Програма розвитку визначає основні принципи та напрями розвитку НГУ.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі КМУ.

У повідомленні зазначається: "Програма розвитку Нацгвардії сприятиме розвитку цієї структури як складової сектору безпеки і оборони України, а також модернізації озброєнь, визначених для Нацгвардії державною цільовою програмою розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року.
Розвиток Національної гвардії як мобільного боєздатного військового формування з правоохоронними функціями, здатного виконувати правоохоронні та оборонні завдання з протидії загрозам національній безпеці, - головна мета Концепції.

Її реалізація розрахована на два етапи: перший - 2017 рік, другий - 2018-2020 роки. Протягом цього періоду передбачено, зокрема, вдосконалення структури та складу Національної гвардії, наближеною до аналогічних органів військового управління відповідних військових формувань держав-членів НАТО та ЄС.

Крім того, заплановано оснащення сучасними системами військової радіозв'язку, засобами військової розвідки тактичного рівня, в тому числі безпілотними авіаційними комплексами, і відновлення в повному обсязі недоторканних військових запасів для забезпечення формувань військового часу.

Виконання Концепції сприятиме створенню сучасної ефективної системи військового управління, наближеною до стандартів відповідних підрозділів держав - членів НАТО і ЄС.

Відтепер Національна гвардія буде укомплектовуватися професійно підготовленими військовослужбовцями, які будуть проходити військову службу за контрактом. Планується, що їх чисельність досягне 60 тис. осіб.

Передбачено, що фінансування Концепції здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету з урахуванням наявних фінансових ресурсів, міжнародної допомоги (технічної, гуманітарної, консультативної) та інших джерел, не заборонених законом.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n425962
VEhrNGRrdzVRMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMldIcFJibVJEZHpCWllsSnNkRU1yTUV3elVYTk9RemN3V1hwUmRtUkRkMGxPUTNvd1RFeFJjMDVIUVRCTVZGSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору