EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  6178  4

 Київські податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів. ФОТОрепортаж

У Києві співробітники податкової міліції спільно з працівниками Служби безпеки України припинили роботу центру мінімізації митних платежів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей КК, була встановлена група зловмисників, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації сплати митних платежів у ході імпорту товарів за заниженими цінами.

Організатори незаконної діяльності, вступивши в злочинну змову з представниками компаній - нерезидентів на замовлення власників низки підприємств, використовуючи зв'язки на митниці, маючи печатки нерезидентів і факсиміле підписів їхніх посадових осіб, імпортували з Китаю одяг, взуття, ковдри, годинників, побутову техніку, меблі й інші товари за цінами, значно нижче ринкової. Для ухилення від сплати податків і митних платежів, вони оформляли їх ввезення за непрямими контрактами з нерезидентом, зареєстрованим у Гонконзі.

Надалі незаконно ввезені товари продавалися за готівку компаніям - замовникам. Для проведення цих операцій за податковими та бухгалтерськими обліками, зловмисники відображали операції купівлі - продажу товарів, що імпортуються на адресу транзитних і фіктивних підприємств.

Загальний обсяг незаконних операцій становить понад 60 мільйонів гривень.

В результаті проведених у Києві та Миколаївській області шести обшуків було виявлено та вилучено бухгалтерські документи і чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність, комп'ютерну техніку, 39 банківських карток, печатка компанії - нерезидента і 23 печатки фіктивних і транзитних підприємств.

Київські податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів 01

Київські податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів 02

Київські податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів 03

Київські податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів 04

Київські податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів 05

Слідчі дії тривають.Источник: https://ua.censor.net.ua/p426056
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVETHpCTU4xRjBUa04zTUZsTVVYVjBReXN3VEV4UmMwTkVVWFpPUjFjd1RIWlNiSFJIUnpCYVlsSnFNM3BSZGs1RE5EQlpURkYyYm5wUmRrNURkekJaV0ZKc2RFTTVNRXhFVW1oMFIxY3dXbVE0TUV4NlVYVk9SME13VEROUmRVNUhSekJaT1Rnd1NsUlJjRTVEYUdaT1EyRXdUR3BTYkRsRGVXWk9RMk13VEdwUmRYUkRLekJNZGxGelRrZFlNRXhKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору