EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  3821  8

 Парубій і глава офісу РЄ в Україні Енберг обговорили ратифікацію Стамбульської конвенції. ФОТОрепортаж

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій та глава офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг обговорили питання ратифікації Стамбульської конвенції, яка може бути ратифікована протягом місяця.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби апарату Верховної Ради, Україна підписала Стамбульську конвенцію 7 листопада 2011 року, а зараз тривають внутрішні процедури для ратифікації угоди.

Згідно з повідомленням прес-служби, голова Верховної Ради України зазначив, що завдяки наданій допомозі і підтримці з боку Ради Європи була проведена значна робота з підготовки змін національного законодавства та інших заходів, необхідних для ратифікації Стамбульської конвенції.

У свою чергу голова підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов'язань комітету Верховної Ради України у закордонних справах, народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко повідомила, що це питання зараз під наглядом Генеральної прокуратури України.

За її словами, частина норм Стамбульської конвенції вимагала змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України. "Це потрібно для того, щоб запрацював механізм захисту - недостатньо адміністративного покарання, воно не діє. Ми за допомогою змін у Кримінальному кодексі вводимо кримінальну відповідальність", - пояснила вона.

На думку Луценка, важливим є відповідність цього документа Конституції України. Вона спрогнозувала винесення і розгляд питання ратифікації Конвенції протягом місяця.

Глава офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг запропонував експертну та консультативну допомогу в оцінці закону про судоустрій та законопроекту щодо реформування регламенту Верховної Ради України

Парубій під час зустрічі подякував Раді Європи за підтримку процесу реформ в Україні та роботу в оцінці законопроектів, зокрема з боку Венеціанської комісії.

"Для нас дуже важливі експертні оцінки, рекомендації та пропозиції Ради Європи щодо чинного законодавства та законопроектів. Дуже важливо, щоб українське законодавство було адаптовано в аспекті європейського. Дякуємо за експертну оцінку - ви нам допомагаєте, щоб привести до критеріїв європейського законодавства", - заявив Парубій.

Парубій і глава офісу РЄ в Україні Енберг обговорили ратифікацію Стамбульської конвенції 01Парубій і глава офісу РЄ в Україні Енберг обговорили ратифікацію Стамбульської конвенції 02Парубій і глава офісу РЄ в Україні Енберг обговорили ратифікацію Стамбульської конвенції 03Парубій і глава офісу РЄ в Україні Енберг обговорили ратифікацію Стамбульської конвенції 04

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Голови МЗС країн ЄС обговорять ситуацію в Україні 6 лютого
Источник: https://ua.censor.net.ua/p426140
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVdIcFJiVGxIUkRCWllsRjBaRU01TUV4eVVYWnBSRkZvZEVkQk1FeHFVWFprUTNkbVRrTldNRXd6VVhOa1F6RXdXVVJSYzNrNGRqQktURkZ2U0hwUmIwNURkekJNVkZGelEwUlJhRTVEZVRCWlJGRjJkRU12TUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору