EN|RU|UK
 Політика України
  4081  14

 Клімкін обговорить позицію Freedom House щодо Криму з її керівництвом у ході візиту до США

Міністр закордонних справ Павло Клімкін має намір обговорити позицію міжнародної неурядової організації Freedom House щодо окупованого Росією Криму з її керівництвом у ході свого візиту до США.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він повідомив у своєму Twitter.

"Забрати Крим від України - це те саме, що забрати Freedom у House. В епоху змін треба міняти методологію, а не міжнародне право. Незабаром обговорюватиму цю ситуацію з керівництвом Freedom House під час візиту до США", - написав Клімкін.


Відзначимо, в звіті Freedom House за 2016 рік окупований Крим названий спірною територією з відсутністю свободи. При цьому на карті, представленій у звіті, Крим позначений як територія "невільна" (як і Росія), в той час як решта України позначена кольором "частково вільної" країни.

Клімкін обговорить позицію Freedom House щодо Криму з її керівництвом у ході візиту до США 01

На офіційній сторінці організації у Facebook відзначають, що Freedom House не оцінює територію Криму як частину Росії.

"Колір на карті показує стан свобод у країні або на певній території. Зокрема, якщо країна/територія є "вільною (1,0 - 2,5 балів)" - вона позначена зеленим кольором. Якщо є "частково вільною (3,0 - 5,0 балів)" - позначена жовтим кольором. якщо ж "невільною (5,5 - 7,0 балів)" - фіолетовим", - ідеться в повідомленні.

В організації зазначили, що в звіті "Свобода у світі 2017" Україна має 3.0 у рейтингу свобод, у той час як ситуація в Криму з рівнем політичних прав і громадянських свобод набагато гірша. Тому ці території позначені різними кольорами.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426158
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJLY2xGMU9VZFhNRXg2VVhWMFIxY3dUREIyVERsSFFqQk1URkYyZEVONE1FdzNVWFJPUTNkSlRrZENNRXgyVVhaMFEza3dURUk0VW01S2JGcFhVblppVTBKSllqTldlbHBZZWxGdlpFTnZNRXBCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору