EN|RU|UK
 Політика України
  10632  62

 МВС тихо і спокійно закуповує постільну білизну з подвійною націнкою, - глава "Вуглепрому" Соколовський. ДОКУМЕНТ

Порівнявши вартість продукції для МО та МВС, бізнесмен виявив, що ціни були істотно завищені.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук глави підприємства "Вуглепром" Олександра Соколовського, система держзакупівель продемонструвала несправедливість тендерних процедур в Україні.

Цього разу питання стосується закупівлі постільної білизни і рушників для МВС. Соколовський порівняв ціни на одну і ту ж продукцію, яку закуповують МВС і Міністерство оборони і виявив, що ціни для МВС суттєво завищені.

"Усім бізнесменам і виробникам, коли до нас прийдуть чергові перевіряльники з розповіддю, шо ми недоплачуємо в бюджет, можна для підтримки розмови розповісти цікаву постільну історію. Подивіться табличку. В одному відомстві - МО, держава допускає показову жорстоку конкуренцію (а коли десятки учасників, то рентабельність мінімальна) і суворий потрійний контроль якості. І тут же поруч в МВС непрозоро, тихо і спокійно існує закупівля точно такої продукції в одного учасника (потрібно тільки розбити суми поставок до допорогових 200 тис.грн.), але з подвійною чи потрійною націнкою, і нікого це не хвилює! І таких прикладів привести, тільки щодо нашої профільної продукції, можемо на сьогодні десятки. МВС показало просто, щоб було зрозуміло, чому всім насрать на закони й економію бюджетних грошей - адже головна заповідь будь-яких правоохоронців у нас, як відомо, це не вийти в ході слідства на самих себе! А в підсумку типова для будь-якого бізнесу ситуція, коли з кожним роком податкове навантаження на бізнес зростає, прибуток підприємств падає, зарплати підвищувати при цьому потрібно - життя стає дорожче, а оборотних грошей на руках у підприємців і їх співробітників у країні дедалі менше! Але тиснуть чомусь при цьому тих, хто держбюджет наповнює!", - пише він.

Також читайте: Розенко: ніякого посилення тиску з боку влади на бізнес не буде

МВС тихо і спокійно закуповує постільну білизну з подвійною націнкою, - глава "Вуглепрому" Соколовський 01


Источник: https://ua.censor.net.ua/n426213
VEhrdlVXOWtReXN3VEhKUmRuUkROekJNTjFGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsREx6QmFZbEYwVGtNdk1GbEVVWFZPUjFVd1RIcFNhSFJIVjJaT1EyTXdTa3hSYjFoNlVXNU9SMWN3VEROUmRuUkRlREJNTjFKblRrTXJNRXd6VVhWQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору