EN|RU|UK
 Політика України
  55104  300

 Росія штурхає міждержавні договори з Білоруссю у хвіст і в гриву, - Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що глава ФСБ Росії "одним розчерком пера" перекреслив міждержавну угоду між Білоруссю і РФ щодо кордону.


Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Існують міждержавні договори і угоди, і один якийсь міністр, нехай навіть сильний, фсбівець ітак далі, одним розчерком пера поставив хрест на всіх домовленостях, видавши свій наказ - 801, 802, 803. Я називаю навіть номери цих наказів", - сказав О.Лукашенко в п'ятницю на зустрічі з журналістами в Мінську.

Глава Білорусі підкреслив, що його країна "жодного (міждержавного з РФ) договору не порушила".

"Росія штурхає їх у хвіст і в гриву", - зазначив О.Лукашенко.

Він заявив, що російсько-білоруські відносини переживають кризу, а одна з причин цього - певні сили в керівництві РФ, чиї дії розходяться з позицією глави держави.

"Дійсно, там (у Росії) різні сили. На жаль, вони сьогодні різні і в керівництві країни. І, що дуже погано, що деякі речі розходяться з думкою і рішеннями самого президента", - сказав О.Лукашенко.

Говорячи про відносини з Росією, глава Білорусі зазначив: "Останнім часом ситуація розвивається неважливо. Але ще раз підкреслюю: сили там різні. І він, президент (Володимир Путін), прямо мені каже:"Ти не звертай уваги. Те, що ти мені сказав, я навіть цього не знаю, у нас настільки цей спектр ... "Чи знає, не знає, щось, напевно, знає, але не наважився сказати і т.д.".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426248
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKUmMwNUhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS0wxSm5PVWRETUZwaVVYWlRPSFl3VEZSUmRuUkRlakJNTjFGemRFZFhNRmxDT0RCS1NGSnNkRU0zTUV3M1VtZE9SMFF3V1VoU2FraDZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору