EN|RU|UK
 Політика України
  1838  13

 В. о. голови Держлісагентства виступає за комплексну реформу галузі

У МінАПК обговорили засади реформування управління лісовою галуззю.

Виконувач обов'язків голови Держлісагентства Христина Юшкевич виступає за комплексну реформу галузі. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook, коментуючи обговорення в Міністерстві аграрної політики і продовольства України принципів реформування управління галуззю, пише РБК.

Під час дискусії планів реформування був присутній і головував перший заступник керівника відомства Максим Мартинюк.

За словами Юшкевич, у ході обговорення розглядалося декілька підходів, зокрема, і напрацювання програми FLEG Світового банку, і досвід європейських країн.

"Моя чітка позиція, і її підтримали учасники наради, заключається в тому, що реформа лісового господарства має бути комплексною. І в першу чергу, потрібно розробити нові підходи до ведення лісового господарства, напрацювати і прийняти законодавчі зміни. Після цього ми зможемо побачити, як можна змінити інституціональну модель управління лісами. Передусім потрібно ще й зважати на природні та кліматичні умови і проблеми південно-східних областей", - пояснила Юшкевич.

Вона додала, що Офіс ефективного регулювання проведе дослідження, щоб адаптувати реформу управління державними підприємствами до реалій, в яких наразі працюють лісогосподарські підприємства України. Тут, за її словами, необхідно обов'язково взяти до уваги багато вузькопрофільних факторів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426306
VEhrdlVYSjBSMGt3VEhKUmRHUkRlVEJNYWxKb2VVUlJjR1JIUVRCTWFsSm5aRWRETUV4cVVYWmtRM2RNZVM5UmRUbEhWekJaUmpnd1dVUlJkR1JIUlRCTU4xSm5Ua000TUV4b09EQktlbEpzZEVNNU1FeEVVWE01UjBFd1REZFJkamxES3pCTWRsSnNkRWRETUV4cVVYVjBRelE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору