EN|RU|UK
 Київські новини
  6431  26

 Київська влада розробила вісім програм, що дозволяють заощадити на опаленні, гарячій та холодній воді, - Пантелеєв

За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка міська адміністрація розробила соціально-комунальний пакет заходів, що дозволяють знизити вартість комунальних послуг для киян. На виконання зазначених заходів із бюджету міста виділено понад 200 млн грн.

Про це під час виступу на засіданні Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

"Київ розробив вісім програм, що дають змогу зекономити на опаленні, гарячій і холодній воді. У першу чергу, це програма встановлення лічильників, в тому числі відновлення роботи пошкоджених і вкрадених приладів обліку. На неї цього року буде витрачено 26,8 млн грн. Програма «70/30%», у рамках якої міська влада сплачує житловим будинкам 70% вартості капремонту або термомодернізації. Ідеться про встановлення, заміну вікон і дверей, утеплення стін. На неї спрямовано 40 млн грн. На відшкодування 30% вартості держкредитів на енергозбереження Київ виділив 4 млн грн. Ми запровадили програму безкоштовного встановлення квартирних лічильників соціально незахищеним громадянам, на що піде 10 млн грн. На індивідуальні теплові пункти, що дають змогу скоротити споживання теплоенергії на 25-30% буде направлено 35 млн грн, ще 10 млн грн піде на капремонт систем гарячого водопостачання, що дозволить нам вирішити проблему недостатньої температури опалення в деяких квартирах будинку", - повідомив він.

За словами Петра Пантелеєва, на окрему увагу заслуговує питання ремонту теплових мереж, на які місто виділяє кошти вперше за багато років.

"Рівень теплових втрат безпосередньо впливає на розмір тарифів на тепло, тому вже цього року ми виділяємо 66 млн грн на ремонт найбільш аварійних ділянок трубопроводів", - пояснив заступник голови КМДА.

Він також назвав одним із заходів соціально-комунального пакету капремонт і будівництво бюветів, на які цього року підуть 12 млн грн.

"Безкоштовна, але якісна і корисна вода з бюветів є необхідною альтернативою водопровідній воді. Адже в такий скрутний час не всі сім'ї можуть дозволити собі купувати питну воду, а вода з міських артезіанських свердловин є чистою і навіть лікувальною", - зазначив Петро Пантелеєв.

Він вважає, що зазначені заходи допоможуть значно скоротити витрати киян на комунальні послуги.

"Як свідчить практика, виконання таких робіт в останні два роки в деяких багатоповерхівках столиці, вартість тепло- і електроспоживання може знизитися на 50%, тому і платити мешканці за послуги будуть наполовину менше", - запевнив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n426317
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTlRnd1NpOVJjMDVET1RCWlRGRjBaRU0zTUV4WVVteE9RM2xNZVM5UmJIUkRZVEJLVGpnd1dVUlJkR1JET0RCTU4xRjJaRWREWms1SFF6Qk1SRkpuVGtNME1GbFVVWFZJZWxGdGRFTmpNRXBVVVd0SWVsRjFkRU1yTUV4NlVtYzVRemt3VEVSUmRUbEhUVEJNTTFKc2FVUlJkamxES3pCWlNGRjFPVWRFTUV4UVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору