EN|RU|UK
 За кордоном
  12045  54

 Голландська розвідка звинуватила Росію в хакерських атаках на уряд країни

За словами голови служби розвідки і безпеки Нідерландів Роба Бертолле, за останні півроку Росія, Китай та Іран здійснили сотні спроб зламати комп'ютери голландських урядових установ і компаній.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DutchNews.

В ефірі телепередачі Een Vandaag він розповів, що конкретно Росія намагається роздобути секретні урядові документи. "Я вважаю, що дана ситуація небезпечна для нашої демократії", - сказав Бертолле.

"Небезпека полягає в тому, що вони будуть мати можливість впливати на роботу нашого парламенту або на процес прийняття рішень нашим урядом. Комерційні структури також є однією з їхніх головних цілей", - зазначив голова служби розвідки та безпеки Нідерландів.

"Тут небезпеку становить те, що вони крадуть секрети компаній, що може сильно нашкодити голландській економіці - сказав Бертолле. - Водночас ми не можемо прийняти ніяких заходів проти Росії та інших країн, оскільки вони заперечують усі звинувачення".

Раніше на цьому тижні міністр внутрішніх справ Нідерландів Рональд Пластерк сказав, що всі голоси, віддані під час виборів, які відбудуться в країні через кілька місяців, будуть підраховані вручну, оскільки комп'ютерна система підрахунку бюлетенів може виявитися вразливою для хакерів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n426350
VEhrNGRrdzVSMFl3VEVSUmRYUkRNVEJaUWpnd1NqTlNiSFJETURCTVdGSm5Ua00zTUV4RVVYWmtRekF3VEdnNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору