EN|RU|UK
 Політика України
  2523  30

 Мер Лондона заявив про наявність серйозної загрози терактів у серці Великобританії

На думку Садіка Хана, головне питання полягає лише в тому, коли це станеться.

Мер Лондона Садік Хан вважає, що загроза терористичних актів у столиці Великобританії досить висока, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна". Про це повідомляє британське видання Daily Mail.

"Рівень загрози зараз "серйозний", а це означає, що подібний інцидент "дуже вірогідний", - передає слова Садіка Хана британське видання. Водночас мер Лондона підкреслив, що головне питання полягає лише в тому, коли він станеться.

Садік Хан також зазначив, що Лондон, як і інші великі міста світу, потенційно є однією з мішеней для терористів. "Реальність полягає в тому, що, якщо ви подивитеся на інші світові міста (Берлін, Стамбул - недавні приклади, але і Париж, і інші частини світу), то наші світові міста є мішенями терористів".


За словами очільника Лондона, збереження в столиці 32 тисяч співробітників поліції має вирішальне для безпеки жителів міста значення. "Бо вони є "очима і вухами" служб безпеки", - зазначив він.

Хан Садік також додав: "Якщо уряд змінить формулу фінансування поліції і якщо вони не в змозі фінансувати Лондон в якості столиці, я думаю, що підтримати в Лондоні безпеку стане все важче".
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору