EN|RU|UK
 За кордоном
  1233  20

 Меркель: Відносини між ЄС і США потрібно будувати на основі спільних цінностей

Канцлер Німеччини Ангела Меркель визнала, що у європейців є розбіжності з новою американською адміністрацією, але вони сподіваються на міцність трансатлантичних відносин, при цьому Євросоюз буде проводити самостійну політику і зміцнювати власний оборонний потенціал.


Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми маємо намір будувати трансатлантичне співробітництво на основі спільних цінностей", - сказала вона, відповідаючи на питання журналістів на брифінгу за підсумками неформального саміту ЄС у Валлетті (Мальта). Брифінг транслювався по каналах Єврокомісії.

"У нас будуть пункти, за якими (з адміністрацією Д. Трампа) повне взаєморозуміння, наприклад, в частині боротьби з міжнародним тероризмом, - зазначила вона. - Будуть пункти, за якими згоди немає. Я вже відзначала, що і в боротьбі проти міжнародн


ого тероризму не можна підозрювати людей лише за походженням з тих чи інших країн або за віросповіданням".

За її словами, держави ЄС керуються у своїй політиці, безсумнівно, інтересами, але також і цінностями.

"Ми неодноразово підкреслювали, що Європа повинна діяти самостійно і її доля зараз у наших власних руках, - сказала А.Меркель. - Є регіони, де Європа повинна відігравати суттєвішу роль. Наприклад, в Африці. А також в укладенні торгових угод (з третіми країнами і торговими спілками. - Ред.), в посиленні наших оборонних можливостей в масштабі Європи. Ми повинні збільшити інвестиції в нашу оборону".

Вона нагадала, що в рамках НАТО американці вже давно і неодноразово закликають європейські країни збільшити свій фінансовий внесок.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426577
VEhrdlVXNU9RekV3V1VSUmRYUkRNVEJNZGxKcVF6aDJNRW96VW14MFF6Z3dURmhTYURsSFNEQk1hbEYyWkVOM1prNURhREJMYWxGclFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору