EN|RU|UK
 Політика України
  62619  62

 Названо трьох претендентів на посаду глави Нацполіції

4 лютого Консультативна відбіркова комісія провела засідання, на якому одноголосно затвердила підсумковий протокол. Комісія визначила трьох кандидатів на посаду голови Національної поліції України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС України.

Так, за інформацією відомства, процедура конкурсу, яка була прийнята комісією, передбачала отримання до 9 січня резюме та мотиваційного листа від кожного охочого обійняти пост керівника Національної поліції України (НПУ). При цьому 45 кандидатів надіслали свої документи в період з 4 по 8 січня, тож переклад останніх документів на англійську був завершений тільки 15 січня.

"Загалом надійшло 70 заявок на участь у конкурсі від кандидатів, але 24 кандидати не відповідали необхідним кваліфікаційним вимогам до посади, обумовленим законом про Національну поліцію: мати повну вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше 7 років, стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років. Ці 24 кандидати були зняті з конкурсу, решта 46 були запрошені на кваліфікаційне тестування, яке проходило 24 січня. Три кандидати відмовилися від подальшої участі в конкурсі, і тестування пройшли 43 кандидати", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що General Skill Test вимірює рівень загального інтелекту кандидата, він не вимагає жодних спеціальних знань, які виходять за межі шкільної програми. Тест визначає здатність до логічного та аналітичного мислення, вербального мислення, абстрактного мислення, побудови причинно-наслідкових зв'язків. Він складається з 60 питань, на які треба відповісти протягом 90 хвилин. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал, отже, максимальний результат, якого можна досягти - 60 балів. Менше 30 балів набрали 14 кандидатів, від 30 до 39 - 13, від 40 до 49 - 12, 50 балів або більше - 4.

24 - 25 січня комісія, виходячи з резюме, мотиваційних листів та результатів тестування, шляхом голосування обрала десять кандидатів, яких вона запросила для інтерв'ю, і 26 січня оголосила їх імена:

1. Аброськін В'ячеслав Васильович
2. Антоненко Леонід Васильович
3. Берладін Олександр Анатолійович
4. Бушуєв Костянтин Володимирович
5. Вишневський Андрій Володимирович
6. Гіренко Вадим В'ячеславович
7. Головін Дмитро Валерійович
8. Князєв Сергій Миколайович
9. Людкевич Станіслав Генріхович
10. Шевчук Олексій Анатолійович

Інтерв'ю проводилися з 30 січня по 3 лютого, по два інтерв'ю на день, до трьох годин кожне. Порядок проходження визначався жеребкуванням. Інтерв'ю розпочиналося з 10-хвилинної презентації кандидатом його бачення роботи Національної поліції та його мотивації обійняти посаду керівника. Надалі він відповідав на запитання членів комісії по презентації та поданим ним документам. Після цього кандидату ставилися по три запитання щодо кожного з таких шести завдань діяльності НПУ:

1. Здійснення поточної реформи поліції.
2. Зміна культури організації НПУ.
3. Боротьба з корупцією в НПУ.
4. Удосконалення системи кар`єрного зростання для майбутніх лідерів в НПУ.
5. Поліпшення відносин і довіри між поліцією та громадськістю.
6. Управління відносинами між поліцією та публічною адміністрацією.

Кожному кандидату членами комісії ставилися одні й ті ж самі 18 запитань, також були додаткові запитання. Члени комісії оцінювали за 5-бальною шкалою наявність у кандидатів п'яти компетенцій для виконання наведених завдань: цінності та етика, стратегічне мислення, навички управління, управління змінами, лідерство. Підраховувалася сума балів кандидата від кожного члена комісії і комісії в цілому за всіма компетенціями.

4 лютого комісія обговорила підсумки інтерв'ю та обрала консенсусом трьох найкращих кандидатів з десяти, після чого провела серед них рейтингове голосування. За його результатами комісія рекомендувала міністру внутрішніх справ Бушуєва Костянтина Володимировича, Вишневського Андрія Володимировича та Князєва Сергія Миколайовича як кандидатів, що здатні працювати на посаді керівника Національної поліції України.

Читайте також: МВС тихо і спокійно закуповує постільну білизну з подвійною націнкою, - глава "Вуглепрому" Соколовський. ДОКУМЕНТ

Процедура відбору враховувала оцінку професійного досвіду кандидатів, їх мотивації та планів, результати тестування та інтерв'ювання. Комісія хоче підкреслити масштаби і складність цього відбору, і що були рекомендовані тільки ті особи, які повністю відповідають міжнародним стандартам. Вищевказані кандидати мають, однак, свої сильні сторони в різних галузях.

У той же день Комісія провела зустріч із міністром, на якій відбулася змістовна дискусія щодо індивідуальних якостей кандидатів та критеріїв добору за професійними ознаками. Комісія рекомендувала провести індивідуальні зустрічі з кожним із трьох кандидатів, після чого, відповідно до статті 21 Закону про Національну поліцію міністр подає кандидатуру Прем'єр-міністру України для затвердження урядом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n426599
VEhrNGRrdzVRell3VEVSUmRtUkRNREJNYWxGMFRrTjNNRmxLT0RCS2NsRjJkRU00TUZwaVVtZGtSMWN3V1RrNE1FcDZVV3QwUTJobVRrTmtNRXhFVW1oMFF5OHdURGRSZFRsSFZ6QlpZbEpzZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору