EN|RU|UK
 Економіка
  26898  307

 Щоб не допустити віялових відключень, потрібно силовим методом розблокувати постачання вугілля з Донбасу, - екс-міністр економіки

Через блокування на Донбасі залізничних переїздів людьми в камуфляжі в Україні можливі віялові відключення, тому, щоб не допустити цього, потрібно силовим методом розблокувати вагони з вугіллям для потреб енергетики.

Про це заявив міністр економіки України 1997-1998 рр. Віктор Суслов в ефірі каналу "112 Україна".

"Продовження блокади нестерпне, значить, все це потрібно розблокувати. Якщо українське керівництво вважає, що блокада неправомірна. Українські правоохоронні органи порушили справи. Значить, силовим чином треба розблокувати постачання вугілля, тому що це життєво важливо для самої України. Особливо в умовах ось зараз насуваються морози", - сказав екс-міністр.

Він розповів, що з Донбасу постачають вугілля антрацитної групи, під яку спеціально будували цілу низку вітчизняних теплових станцій, тому Україні потрібне саме це вугілля. При цьому Суслов наголосив, що вугілля із західної України не підходить для цих електростанцій.

"Блокада завдає шкоди, передовсім, самій Україні. Це чітко треба розуміти, що можливі відключення, можливий збій у роботі електростанцій, ну, і цілий ряд проблем для роботи української промисловості", - сказав він.

"Треба було б знімати швидко цю блокаду, як акцію, яка спрямована проти українських інтересів і проти української промисловості", - наголосив екс-міністр.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426607
VEhrNGRrdzVRM2d3VEhaUmRuUkROakJNUkZGMFRrTjNaazVEZVRCWlVGRnpPVWRYTUV4MlVYVTVSMUJtVGtOVk1FdzNVWFprUTNnd1RFUlNaMUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору