EN|RU|UK
 Політика України
  2040  83

 "Має бути єдина служба, побудована на європейських принципах": Гройсман виступає за створення служби фінансових розслідувань

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за створення служби фінансових розслідувань, якій будуть передані функції економічного контролю від податкової міліції, МВС і СБУ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють на офіційній сторінці прем'єра у Facebook.

Гройсман сьогодні провів нараду з міністром фінансів Олександром Данилюком, міністром МВС Арсеном Аваковим, міністром юстиції Павлом Петренком, заступником міністра економіки Максимом Нефьодовим і главою ДФС Романом Насіровим, на якій обговорювали створення служби фінансових розслідувань.

"Вважаю, що ліквідація функцій економічного контролю у податкової міліції, МВС та СБУ і передача їх єдиній службі фінансових розслідувань дозволить зняти тиск на бізнес з боку податкових та силових органів. Час нарешті припинити практику, коли кожна з цих служб приходить і проводить свої перевірки бізнесу! Має бути єдина служба, побудована на європейських принципах, яка буде займатись протидією фінансовим злочинам в Україні", - сказав Гройсман.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору