EN|RU|UK
 Політика України
  24179  184

 У Росії народжуються нові концепції, які передбачають знищення України зсередини, - директор Національного інституту стратегічних досліджень Горбулін

Російська влада розробляє концепції, які мають на меті знищення України зсередини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Володимир Горбулін, директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік Національної академії наук, в інтерв'ю "Укрінформу".

"У РФ продовжують народжуватися нові концепції - наприклад, "організаційна зброя", яка передбачає знищення України зсередини. І ця зброя дуже різна. Вона спирається на критику української влади, на думки "експертів", які нібито знають, як "забезпечити мир на Донбасі". І це все накладається на важку економічну ситуацію в Україні, на об'єктивні труднощі оборонного будівництва. І всім цим активно користуються журналісти країни-агресора", - сказав він.

"Це жорстока щодо нашого населення експлуатація можливостей відкритого інформаційного простору", - підкреслив експерт.

"Ми були не готові психологічно ось до такого роду війни. Це найбільша біда нашої країни. Ми дуже довго жили в умовах братської дружби і любові з Російською Федерацією", - підкреслив академік.

"Росія, як і колись СРСР, використовувала всі свої інформаційні можливості для того, щоб обманювати і Європу, і Сполучені Штати, і весь світ. За радянських часів це виходило. Є досвід Чехії. Є досвід Угорщини. Була величезна смуга "іншої" участі Радянського Союзу - від Камбоджі, Лаосу і В'єтнаму до Нікарагуа та інших країн Латинської Америки. Але хоча обсяг дезінформації з боку РФ просто колосальний, Україна зуміла показати, в чому наша правда: ми захищаємо свою територію, свою незалежність. Ми не припускали, що доводити світові це буде так важко, але ми говорили про це всюди, де можна, в тому числі і в Мінську. Можу засвідчити: коли ми наводили як свою аргументацію правдиві фрагменти з того чи іншого протистояння, це змінювало думку наших співрозмовників, це створювало певний позитивний фон у засобах масової інформації та в політичних колах країн Західної Європи і Сполучених Штатів", - сказав Горбулін.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426747
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYXpsREt6QlpSRkZ6WkVkRU1FeDJVbXgwUXpsTWVTOVNiSFJET1RCWlZGRjJkRWRCTUV4NlVYTk9SMGN3V21KUmRXUkRPVEJNUVdjd1RFeFNiSFJETlRCTU0xRnpTSHBSZGpsSFFUQk1OMUYyT1VOM01FeFFVWE5PUXprd1RGUlJjMGg2VW1ka1Eza3dURGRSYzJSREt6Qk1WRkZ6UTBSU1oyUkROekJNTjFGemRFTjNaazVEV0RCS2VsRm9ibnBSYjA1REt6QlpTRkpzZEVkUVprNURWVEJNTjFGMlpFTjRNRXhFVW1kUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору