EN|RU|UK
 Політика України
  4578  15

 "Це тиск на мого адвоката і тиск на мене як на народного депутата", - Мосійчук про обшуки ГПУ

Народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук спростував факт обшуків у своїй приймальні, але підтвердив обшуки у його адвоката і помічника Андрія Мамалиги. Ці дії він розцінює як тиск із боку ГПУ.

Про це він заявив в коментарі Цензор.НЕТ.

"Як заявили в ГПУ, з моєю політичною діяльністю обшуки не пов'язані. Але я пов'язую це з тиском на мого адвоката і тиском на мене як на народного депутата. Андрій Мамалига є моїм помічником і захисником у масі справ з приводу громадських активістів і добровольців. Сьогодні о 16 годині він повинен представляти в суді помічника народного депутата Кириченка (від нашої Радикальної партії) Олексія Бевзюка, якого звинуватили в отриманні неправомірної вигоди. Крім цього, Мамалига представляє інтереси Валентина Лихоліта, Станіслава Краснова і багатьох добровольців. Тому ми це розцінюємо як тиск.

Я щойно спілкувався з представниками Генпрокуратури та СБУ. Вони кажуть, що підозрюють адвокатів у якихось схемах, незрозумілих мені, принаймні, поки що, і хочуть перевірити наявність документів за цими схемами", - зазначив політик.

У свою чергу Мамалига звинувачує ГПУ в тиску на нього як на адвоката й особисто звинувачує в цьому тиску заступника гепрокурора Столярчука, запевняє Мосійчук.

"Столярчук є процесуальним керівником у справі Бевзюка, в моїй справі", - додав він.

За словами депутата, також представники ГПУ з'явилися з обшуком в його громадській приймальні в місті Васильків, однак обшук по суті не був проведений:

"Коли переконалися, що це юридично зареєстрована громадська приймальня, дані про яку є на сайті Верховної Ради, то вибачилися і пішли. Поводилися чемно".

Мосійчук заявив, що зараз він проводить нараду з главою Ради адвокатів і самим Мамалигою. Вони не будуть перешкоджати проведенню слідчих дій, але "тільки тих слідчих дій, які відбуваються в рамках закону".

Як повідомлялося раніше, ГПУ проводить обшуки в адвокатів Мамалиги та Сивакова. Також депутат Андрій Лозовий повідомив, що обшуки проходять і в приймальні Мосійчука.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n426766
VEhrdlVXNU9ReXN3V1VoU2JIUkROVEJaWmxKbk9VTTJUSGt2VVhOT1F6QXdURXhSZG5SRE5qQk1SRkpuYm5wUmRuUkRlREJaYWxKbk9VTTJaazVEVkRCS0wxRnZNM3BSYjJSRFVqQkxUVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору