EN|RU|UK
 Політика України
  9450  91

 Запровадження воєнного стану можливе, але до цього має бути готове суспільство, - депутат Кривенко

Запровадження воєнного стану можливе як відповідь на загострення на Донбасі, проте штучно права і свободи громадян ніхто не обмежуватиме, як того вимагає відповідне законодавство.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Вадим Кривенко в ефірі "112 Україна", повідомили в прес-службі НФ.

"Фактично на території Донецької та Луганської областей у нас уже існує воєнний стан. Є військово-цивільні адміністрації, які мають усю повноту влади, які на сьогодні працюють і мають усі повноваження. Як показала практика Авдіївки, працюють достатньо непогано", -- заявив Кривенко.

Також читайте: Якщо в нас не буде більше танків і гармат, більше грошей на оборону, то оголошувати воєнний стан немає сенсу, - Геращенко

"В разі введення повноцінного воєнного стану, ВЦА будуть в першу чергу підпорядковані Генеральному штабу, як це прописано в законі. Я не впевнений на сьогодні, що питання життєдіяльності Маріуполя, Авдіївки Генеральний штаб буде вирішувати краще ніж Мінрегіонбуд чи Мінінфраструктури, які показали, що можуть робити це краще", -- сказав нардеп.

Вадим Кривенко зазначив, що введення воєнного стану на території всієї країни автоматично обмежує громадян у низці прав. "Це можливість конфіскації майна й активів, як людей так і підприємств на потреби армії, це заборона мітингів, демонстрацій та інших масових заходів. І найцікавіше для опозиційних депутатів, які хочуть введення воєнного стану -- це пряма норма заборони виборів президента, ВР, місцевого сомоврядування. Обмеження для преси і роботи політичних партій. Суспільство готове до цього?", -- зауважив Кривенко.

Народний депутат також пов'язав активізацію прихильників введення воєнного стану із подіями в Авдіівці.

Також читайте: Тука: "Вводити воєнний стан на Донбасі - недоцільно"

"Мені здається, після Авдіївки всі зрозуміли ось що. Перше, війна на Донбасі не закінчилась. Друге, наше військо стало нормальним, досить сильним військом і ми можемо дати відсіч ворогу. Наші служби, в тому числі тилові, працюють нормально нормально, тому життєдіяльність Авдіївки була забезпечена, і зрозуміло, якщо б на цій темі був програш, була поразка, не дай Бог було би друге Дебальцеве, всі би казали, що все пропало і зрада. А зараз це уже перемога і це кажуть всі, то у перемоги є багато батьків і деякі сили вирішити перейти в поле національної безпеки та оборони", -- заявив КривенкоИсточник: https://ua.censor.net.ua/n426786
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRqbEhSREJaVEZGelRrZERaazVEZVRCTU4xSnNUa001TUV3elVYVk9RelZKVGtkQ01GbE1VWE5PUXprPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору