EN|RU|UK
 Суспільство
  3970  95

 "В ідеалі пенсія кожного українця має складатися з трьох частин: 60% - солідарна, 30% - накопичувальна і 10% - недержавне пенсійне страхування", - Розенко

За нинішньої пенсійної системи неможливо істотно поліпшити рівень життя пенсіонерів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".

За його словами, в рамках однієї тільки солідарної системи пенсійного забезпечення неможливо істотно поліпшити життя українців, "тобто і нинішніх, і майбутніх пенсіонерів".

"Недарма в чинному українському законодавстві передбачено введення трирівневої пенсійної системи - солідарної, накопичувальної та недержавної. Тобто в ідеалі пенсія кожного українця має складатися з трьох частин: 60% - солідарна, 30% - накопичувальна і 10% - недержавне пенсійне страхування. А проблема низьких пенсій полягає в тому, що фактично працює тільки солідарна система. Й українці отримують лише 60% того, що могли б, якби вже зараз якісно працювали всі три рівні", - пояснив Розенко.

Нагадаємо, 24 січня Павло Розенко заявив, що проект пенсійної реформи буде представлений на громадське обговорення через 1-2 місяці.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору