EN|RU|UK
 Суспільство
  7998  95

 "В ідеалі пенсія кожного українця має складатися з трьох частин: 60% - солідарна, 30% - накопичувальна і 10% - недержавне пенсійне страхування", - Розенко

За нинішньої пенсійної системи неможливо істотно поліпшити рівень життя пенсіонерів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю "Урядовому кур'єру".

За його словами, в рамках однієї тільки солідарної системи пенсійного забезпечення неможливо істотно поліпшити життя українців, "тобто і нинішніх, і майбутніх пенсіонерів".

"Недарма в чинному українському законодавстві передбачено введення трирівневої пенсійної системи - солідарної, накопичувальної та недержавної. Тобто в ідеалі пенсія кожного українця має складатися з трьох частин: 60% - солідарна, 30% - накопичувальна і 10% - недержавне пенсійне страхування. А проблема низьких пенсій полягає в тому, що фактично працює тільки солідарна система. Й українці отримують лише 60% того, що могли б, якби вже зараз якісно працювали всі три рівні", - пояснив Розенко.

Нагадаємо, 24 січня Павло Розенко заявив, що проект пенсійної реформи буде представлений на громадське обговорення через 1-2 місяці.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n426822
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSREt6Qk1NMUYwWkVkQk1FeG9PREJNTDFGMFpFTTVNRmxJVW14MFF6VXdURE5SYzBORVVtZE9RekV3V1ZSUmRuUkhRVEJNZWxGelNIcFJkamxETVRCTU0xSm5aRWRYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору