EN|RU|UK
 Політика України
  85325  186

 Аваков вніс до Кабміну кандидатуру Князєва на призначення головою Нацполіції. ФОТО

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вніс прем'єр-міністрові Володимиру Гройсману кандидатуру Сергія Князєва - на призначення голови Національної поліції України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні ввечері прем'єр-міністр прийме рішення про внесення поданої кандидатури на завтрашнє засідання Кабінету Міністрів України. Я запропонував цю кандидатуру за результатами проведеного за моєю ініціативою Консультаційного конкурсу, який проходив з 15 грудня 2016 року по 6 лютого 2017 року", - написав Аваков.

До комісії конкурсу ми запросили трьох міжнародних експертів і трьох членів авторитетних неурядових організацій:

- Мікаел Люнгбо - незалежний експерт з верховенства права, політичних питань і питань перехідного правосуддя, який працював у місіях Ради Європи, Європейського Союзу, Європейської Комісії та інших міжнародних організацій. Довгий час був експертом данського Гельсінського комітету з прав людини. Юрист із великим досвідом роботи (36 років) в прокуратурі Данії, на посаді комісара поліції, у Верховному суді Гренландії, був заступником начальника датської Служби національної безпеки;

- Джон Монтані - старший радник із правоохоронних питань Офісу Програми ICITAP в Україні. Має понад 30 років стажу роботи в правоохоронних органах США, пройшов шлях від патрульного офіцера до керівника поліції м. Калвер (штат Каліфорнія, США). Має досвід роботи в органах прокуратури і міжвідомчих робочих групах. З 2003 року працює радником Програми ICITAP. За цей період він консультував правоохоронні органи Лівії, Таїланду, Індонезії та України з питань професійної підготовки, лідерства, міжвідомчого співробітництва та координації.

- Джозеф Макаллістер - консультант програми допомоги Уряду Канади в підготовці кадрів поліції (PTAP). Ветеран Канадської королівської кінної поліції (34 роки служби), працював на локальному та міжнародному рівнях у всіх сферах поліцейської діяльності, був задіяний у різних сферах правоохоронної діяльності, в тому числі розслідування вбивства і боротьбу з тероризмом;

- Євген Захаров - засновник Української Гельсінської спілки з прав людини, директор Харківської правозахисної групи;

- Роман Романов - директор програмної ініціативи "Права людини і правосуддя" Міжнародного Фонду "Відродження";

- Віталій Портніков - журналіст і публіцист.

"Процедура конкурсу передбачала 5 етапів. На першому етапі було подано 64 заявки. Після обробки документів за рішенням Конкурсної комісії до участі було допущено 46 осіб, після етапу тестування кожен із 10 тих, хто набрав максимальну кількість балів, пройшов велику очну співбесіду з членами Комісії. За підсумками всіх етапів, члени комісії рекомендували мені на вибір 3 кандидатури на голову Національної поліції України. Враховуючи думку членів комісії, я запропонував Кабміну призначити керівником Нацполіції Князєва Сергія Миколайовича", - зазначив Аваков.

До сьогоднішнього дня генерал поліції Сергій Князєв очолював Департамент карного розшуку НПУ. З 1995 року системно працював у карному розшуку - від оперуповноваженого в Білій Церкві до начальника управління Угро в Київській області. Кандидат юридичних наук. Протягом останніх трьох років - роки війни, випробувань і перелому правоохоронної системи і складного періоду запуску глобальної реформи - Сергій Князєв ефективно працював у найскладніших областях: очолював обласні управління поліції в Закарпатській, Рівненській, працював у Київській та Донецькій областях. За мужність і героїзм, проявлені під час захисту суверенітету і територіальної цілісності України, в грудні 2014 року Князєв Сергій Миколайович нагороджений Орденом Данила Галицького.

Аваков вніс до Кабміну кандидатуру Князєва на призначення головою Нацполіції 01

"Я сподіваюся, що генерал поліції Князєв, маючи досвід роботи "на землі", високий особистий авторитет, зарядженість на реформи, відмінний послужний список у карному розшуку і справжній бойовий досвід - найкраща кандидатура на голову Національної поліції України", - резюмував Аваков.

Источник: https://ua.censor.net.ua/p426867
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU1haTU9VTTJNRXhFVVhaa1F6QXdUR3BSZEU1RGR6QlpTamd3U2pOUmMwNUhSekJNTDFGMmRFTTNNRnBpVW1oMFIxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору