EN|RU|UK
 За кордоном
  36932  334

 У 2017 році в Росії введуть продуктові картки для бідних: "це сприятиме підтримці процесу імпортозаміщення"

Програма продовольчої допомоги соціально незахищеним верствам населення буде реалізована в Росії вже в цьому році. Росіяни будуть отримувати картки з балами, які зможуть обміняти на продукти.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Известия.

Як зазначив Денис Мантуров, міністр промисловості та торгівлі РФ, у рамках нової програми, розробленої економістами, адресну допомогу отримають "певні категорії громадян, які зобов'язані будуть витратити" гроші, виділені їм, на продукти харчування. Програма проходить останні узгодження з Мінфіном РФ, заявив глава Мінпромторгу на засіданні фракції "Єдина Росія" в Держдумі.

Малозабезпечені росіяни отримають спеціальні картки з балами, які буде можливо витратити лише на купівлю продуктів харчування. Їх не можна буде перевести в готівку в банкоматі чи накопичити: після закінчення календарного місяця рахунок обнулятиметься. У пріоритеті опиняться "свіжі й корисні" продукти, що відрізняються від дешевих сурогатів. Відзначають, що введення карток сприяє підтримці процесу імпортозаміщення, оскільки продукти в цьому випадку буде оплачувати держава, виходячи зі стабільного попиту. Також програма покликана забезпечити стійкий попит для виробників.

Картки повинні були ввести в 2016 році, однак реалізацію програми вирішили відкласти. З 2018 року росіяни з низьким достатком будуть забезпечені безкоштовним харчуванням в їдальнях при різних організаціях та інших закладах громадського харчування.

Раніше заступник голови Мінфіну РФ Тетяна Нестеренко пропонувала виплачувати допомогу з бідності. За її словами, необхідна реалізація цілого комплексу заходів з підтримки малозабезпечених росіян. Крім того, у відомстві вважають, що в російському законодавстві необхідно чітко закріпити поняття "потреба".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426882
VEhrNGRrdzVRM2d3V21KUmRFNURPVEJhWWxKblpFZERNRmw0T0RCTUwxSm5Ua01yTUV4VVVtYzVRell3V1V4UmRVaDZVWFk1UjBFd1REZFJkRTVES3pCTVRGRjJkRU0zTUZsNlVtZGtSME13VEV4UmRtNTZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору